مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان در اولین جلسه هماهنگی برنامه ریزی هفته جهانی کارآفرینی گفت: سرمایه انسانی آموزش یافته و دارای مهارت مزیت رقابتی اقتصاد جوامع است لذا آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد.
آموزش مهمترین و کلیدی ترین نقش را در توسعه کارآفرینی دارد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان، مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان دراولین جلسه هماهنگی برنامه ریزی هفته جهانی کارآفرینی گفت: در آموزش ها لازم است به ابداع ،خلاقیت و نوآوری بهاء داده شود نه محفوظات و درنتیجه توسعه فرهنگ کارآفرینی و آموزش کارآفرینی ضرورت مهم اقتصاد جامعه است و این مهم راهکاربرون رفت از اقتصاد نفتی و جایگزینی اقتصاد کارآفرینانه است. 
احمد توصیفیان گفت: هفته جهانی کارآفرینی سال 99 به عنوان بزرگترین رویداد هماهنگ با هدف ترویج و توسعه کارآفرینی از 16 تا 22 نوامبر (26 آبان تا 2 آذرماه) برگزار می‌شود .
وی هدف از برگزاری برنامه های هفته جهانی کارآفرینی را ترفیع جایگاه کارآفرینان در اذهان و افکار عمومی ، ورود افراد به عرصه کارآفرینی ، تشویق نسل جدیدی از کارآفرینان به راه‌اندازی کسب‌وکارو ایجاد زیست‌بوم کارآفرینی و اکوسیستم مناسب در کشور دانست وگفت: این برنامه سکویی برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های پیوسته تمامی نقش‌آفرینان عرصه کارآفرینی است . 
مدیر کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان گفت: با توجه به شرایط حاکم در جامعه جهانی و کشور بدلیل شیوع ویروس کرونا تاکید بر آن است تا تمامی برنامه های این هفته به صورت مجازی و یا از طریق وبینارها و درصورت حضوری بودن برنامه ها ، با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شود.
۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |
کد خبر : ۲۲۶,۵۱۴
کلیدواژه ها: احمد توصیفیان,کارآفرینی,اقتصادکارآفرینانه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید