95 درصد از پازل همدلی در استان خراسان شمالی تکمیل شد

مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی گفت: درحال حاضر 95 درصد از پازل همدلی در استان خراسان شمالی تکمیل شده است.
95 درصد از پازل همدلی در استان خراسان شمالی تکمیل شد

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، اسماعیل قربانی مدیر کل بهزیستی خراسان شمالی گفت: از هفتاد میلیون سهم پازل استانی تاکنون 63 میلیون آن تکمیل شده و تقریبا هفت میلیون از پازل همدلی باقی مانده است.

وی از مشارکت بسیار خوب خیران و نیکوکاران خراسان شمالی در این پویش خداپسندانه قدردانی کرد و افزود: امیدواریم با تکمیل سهام باقی مانده از این پازل همدلی گام مثبتی درجهت تامین نوشت افزار فرزندان زیر پوشش برداریم.
وی با بیان این که هر یک قطعه از پازل همدلی ۱۰۰ هزار ریال است و مردم می توانند هر میزان که بخواهد پازل خریداری کرده و در این امر خداپسندانه شرکت کنند، یادآور شد: خیرین و صاحبان سرمایه، اشخاص حقیقی و حقوقی، ورزشکاران، هنرمندان و سایر مردم با مراجعه به پایگاه اینترنتی پازل همدلی، از طریق سایت در این پویش شرکت کرده و برای تامین نوشت‌افزار فرزندان زیر پوشش، یاری دهند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات اخیر اداره کل بهزیستی خراسان شمالی درخصوص مبارزه با ویروس کرونا و رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سطح عالی اشاره کرد و افزود: به همین منظور مبلغ ده میلیارد ریال در سه مرحله پرداخت شد.
لازم به ذکر است: سازمان بهزیستی کشور با هدف تهیه و تامین نوشت افزار و لوازم آموزشی و ماسک برای دانش‌آموزان زیرپوشش سازمان و کمیته امداد امام خمینی(ره)، اقدام به اجرا و راه اندازی پویشی با عنوان پازل همدلی کرده است.
در پازل همدلی نمادهای میراث فرهنگی و هنری هر استان در ابعاد ۳۰ در ۲۰ متر برای مردم خیر که قصد مشارکت دراین پویش را دارند نقش بسته شده است که قطعات این پازل توسط مشارکت‌های خرد مردمی تکمیل و با ثبت اسم تمام مشارکت‌کنندگان بر روی این قطعات پازل به عنوان بزرگترین پازل در دنیا و نمادی ماندگار از پویش ایران همدل در نقطه‌ای از ایران به یادگار نصب و ماندگار خواهد شد.
۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۱
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۲۶,۵۵۶
کلیدواژه ها: بهزیستی خراسان شمالی,پازل همدلی,کرونا,خیران و نیکوکاران,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید