تشکیل نخستین اتاق فکر مجازی بخش تعاونی در خوزستان

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان از تشکیل نخستین اتاق فکر مجازی بخش تعاونی در خوزستان خبر داد.
نخستین اتاق فکر مجازی بخش تعاونی تشکیل شد


به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین گفت: باتاکید ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، پیشنهاد اجرای مجازی اتاق فکر بخش تعاونی توسط دبیرخانه استانی اتاق فکر، دوازدهم مهرماه مطرح و با پذیرش آن توسط مدیر کل دفتر ترویج ،آموزش و تحقیقات وزارت متبوع، این ایده به عنوان الگوی نمونه و پایلوت به کل کشور اعلام شد.
وی افزود: این استان در تاریخ چهاردهم آبان دومین جلسه اتاق فکر خود را با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی استان، برای نخستین بار در کل کشور به صورت مجازی برگزار کرد.
رییس اتاق فکر مجازی بخش تعاونی استان اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور حفظ و صیانت از سلامت همکاران و میهمانان شایسته است سایر زیر ساخت لازم برای تشکیل سایر جلسات نیز به صورت مجازی فراهم شود.
گفتنی است: در نخستین اتاق فکر مجازی بخش تعاونی خوزستان، ارایه نتایج طرح " بررسی و شناسایی شبکه های ارتباطی تعاونی های تولیدی و توزیعی خوزستان با رویکرد زنجیره تامین در شرکت های کوچک و متوسط" (میکروپرژه مصوب سال 98 ) ، تصویب عنوان و مجری ذی صلاح طرح تحقیقاتی برای سال 99 حوزه مدیریت تعاون و همچنین بررسی تدوین و چاپ کتاب پرسش و پاسخ حقوقی بخش تعاونی در معاونت تعاون مورد بررسی قرار گرفت.


۲۰ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |
کد خبر : ۲۲۶,۸۰۶
کلیدواژه ها: نخستین اتاق فکر مجازی, بخش تعاونی,خوزستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید