مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان:

دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ها برای کسب فرصت های شغلی از ابزارهای جدید استفاده کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان بر استفاده از ابزارهای جدید توسط دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی های استان برای کسب فرصتهای شغلی تاکید کرد.
دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ها برای کسب فرصت های شغلی از ابزارهای جدید استفاده کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "هادی ابراهیمی" در جلسه هیات استانی کاریابی های غیردولتی هرمزگان افزود: کاریابی ها برای ایجاد فرصت شغلی علاوه بر تعامل با بنگاههای اقتصادی باید انتخاب و توانمندی های نیرو، توسعه آموزشها، همکاری با مراکز آموزشی و شناسایی و پیش بینی نیاز بازار را مد نظر قرار دهند.

وی با بیان اینکه هدف از تاسیس کاریابی ها، کمک به توسعه اشتغال استان است، اظهارداشت: کاریابی ها باید شناخت دقیق از بازار کار و مشاوره شغلی داشته باشند تا عملکرد خود را در راستای برنامه های وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی بهبود بخشند.

قابل ذکر است که 17 کاریابی غیردولتی در بخشهای عمومی و تخصصی در استان هرمزگان فعالیت دارند و در هفت ماهه امسال بیش از یکهزار و 350 فرصت شغلی توسط کاریابی های استان ایجاد شده است. 

نشست هیات استانی کاریابی های غیردولتی استان با دستور کار بررسی صلاحیت فردی و حرفه ای متقاضیان و تمدید، لغو و اعطای مجوز دفاتر مشاوره شغلی وکاریابی های غیردولتی استان برگزار شد.

۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
کد خبر : ۲۲۶,۸۹۲
کلیدواژه ها: دفاتر مشاوره شغلی و کاریابی ها, توسعه اشتغال,هیات استانی کاریابی های غیردولتی,هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید