مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: توسعه اقتصادی در گروی حمایت از جامعه کارگری است

مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در دیدار با فرمانده بسیج کارگران و کارخانجات استان گفت: توسعه اقتصادی و کار در جامعه با حمایت از جامعه کارگری شکل می گیرد.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: توسعه اقتصادی در گروی حمایت از جامعه کارگری است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، غلامرضا اشرفی در این جلسه گفت: بسیج کارگری باعث افتخار است و امیدوارم به عنوان عضو کوچکی از بسیج بتوانیم در حل مشکلات جامعه کارگری و کارفرمایی استان به خوبی عمل کنیم .
وی افزود: از ابتدای امسال 300 بازرسی از واحدهای کارگری سطح استان انجام شده تا با بررسی رعایت موارد بهداشتی و ایمنی کارگاه ها در حفظ سلامت کارگران قدمی اثر گذار برداریم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی در خصوص پیگیری معوقات جامعه کارگری استان گفت: علیرغم مشکلات شدید اقتصادی ناشی از بیماری منحوس کرونا با توجه به پیگیری های صورت گرفته از سوی این اداره کل از ابتدای امسال در واحد های بزرگ کارگری شاهد کاهش چشمگیر معوقات کارگری بودیم .
اشرفی افزود: بسیج همیشه از دیدگاه علمی و تخصصی به موضوعات مختلف ورود پیدا کرده و توانسته به خوبی و با موفقیت عمل کند و با رویکردی که بسیج کارگران و کارخانجات استان دارد امیدوارم ما نیز بتوانیم در خدمت و در کنار مجموعه شما در مسیر درست حرکت کنیم.
وی افزود: نگاه فرهنگی به کار و بسترسازی فرهنگ بسیار مهم و حیاتی است چرا که توسعه سیاسی ، اقتصادی و توسعه کار در جامعه از بستر فرهنگ شکل می گیرد.
در این جلسه محمدی فرمانده سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان گفت: خوشبختانه همیشه تعامل و همراهی بسیار خوبی بین تشکلات کارگری و کارفرمایی در استان وجود داشته و ما این را جزئی از افتخارات بسیج کارگری می دانیم و در تلاش هستیم با همدلی و همفکری که وجود دارد بتوانیم بیشترین خدمات را به قشر جامعه کارگری استان داشته باشیم.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۸
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۲۷,۰۰۲
کلیدواژه ها: توسعه اقتصادی, بیسج جامعه کارگری, استان خراسان جنوبی , فرهنگ کار و تلاش, مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید