طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در قزوین اجرا می‌شود

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در قزوین به منظور تربیت نیروهای خلاق از بین افراد گروه سنی ۱۲ تا ۱۵ سال و تحقق کارآفرینی اجرا می‌شود.
طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در قزوین اجرا می‌شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین ، وحید انتظاری معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در قزوین به منظور تربیت نیروهای خلاق از بین افراد گروه سنی ۱۲ تا ۱۵ سال و تحقق کارآفرینی اجرا می‌شود.

وی افزود: به منظور هماهنگی در اجرای این طرح در استان، جلسه‌ای با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل  آموزش فنی و حرفه‌ای و مدیرعامل موسسه خانه مهر علوی قزوین به عنوان مجری طرح برگزار کردیم.

وی اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد برنامه اجرای طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان در گروه سنی یاد شده در دو گروه پسران و دختران در شهر قزوین برگزار شود و اقدامات لازم به منظور استعدادیابی دانش آموزان جهت شرکت در یک دوره ۱۸ ماهه انجام گیرد.

انتظاری با اشاره به اهداف این طرح، گفت: تربیت نسل آینده کارآفرینان نوآور کشور با تکیه بر تفاوت‌های فردی، استعداد و علایق منحصر به فرد دانش آموزان، پرورش نوجوانان متناسب با توانایی‌ها و استعدادهای آنها و رفع مشکل بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی از جمله اهداف این طرح است.

انتظاری گفت: این دوره ۱۸ ماهه به شکل فرابخشی با هماهنگی و مشارکت دستگاه‌های عضو برگزار می‌شود و رونمایی از این طرح در روز اول آذرماه مقارن با هفته جهانی کارآفرینی انجام خواهد شد.

۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۳۳
کد خبر : ۲۲۷,۰۲۰
کلیدواژه ها: طرح ملی , باشگاه کارآفرینان نوجوان , در قزوین اجرا می‌شود

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید