مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان تاکید کرد:

نقش شتاب دهنده‌های اقتصادی در بهبود فضای کسب و کار استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در جلسه هیات فنی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی بر لزوم تکمیل زیست‌بوم کارآفرینی استان با تشکیل و تقویت نهادهای توانمند توسعه کارآفرینی تاکید کرد.
نقش شتاب دهنده های اقتصادی در بهبود فضای کسب و کار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، عباس علیزاده به جایگاه برجسته استان گیلان در زمینه تولیدات علمی اشاره کرد و افزود: اساسی ترین مساله در حوزه اشتغال استان بهره مندی از نیروی کار بومی متخصص است، که باید با استفاده از ظرفیت شتاب دهنده های اقتصادی و در قالب تیم، ضمن تربیت نیروی کار متخصص به توسعه فضای کسب و کار به ویژه تولید کمک کنیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان نقش شتاب دهنده های اقتصادی را در بهبود فضای کسب و کار استان موثر دانست و اظهارکرد: باید از ظرفیت های اقتصادی بومی استان در قالب کسب و کارهای ایده محور و خلاق استفاده شود تا در نتیجه زمینه رشد اقتصادی و اشتغال جوانان تحصیل کرده استان فراهم شود.

وی تسهیل در تاسیس، تقویت و  نظارت مستمر و همه جانبه از مراکز  و همچنین درگیر کردن همه نهادها و دستگاه های اجرایی متولی کار و تولید را از راهکارهای اجرایی موثر در شبکه­ سازی و هم افزایی با نهادهای متولی این بخش دانست.

شایان ذکر است در این جلسه مجوز اولین شتاب دهنده های تاسیس شده استان گیلان توسط اعضای کمیته به متقاضیان تقدیم شد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی استان گیلان |
کد خبر : ۲۲۷,۰۵۴
کلیدواژه ها: شتاب دهنده های اقتصادی,بهبود فضای کسب و کار,تولیدات علمی,زیست‌بوم کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید