مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در استان البرز: ایجاد چرخه تولید در کارآفرینان از اهداف اصلی مان است

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور با حضور در استان البرز از شرکت دانش بنیان مورد حمایت صندوق واقع در پارک علم و فناوری استان البرز بازدید و از نزدیک با مدیران و کارکنان این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.
ایجاد چرخه تولید در کارآفرینان از اهداف اصلی مان است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، در این دیدار اصغر نوراله زاده  از نزدیک در جریان وضعیت و نحوه تولیدات این شرکت که با حمایت های صندوق استان البرز تاسیس شده است، قرار گرفت و راهکارهایی  را جهت تسریع در روند حمایت های بیشتر از کار آفرینان این شرکت ارائه کرد.

وی ضمن تقدیر از پیشرفت ها و تولید محصولات دانش بنیان این شرکت در راستای جهش تولید گفت: این شرکت نمونه همت و غیرت جوانان ایرانی است که هم دانش تولید دارند و هم در ساخت و بازاری سازی توانمند عمل نمودند.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی کشور افزود: ایجاد چرخه تولید در کارآفرینان مورد حمایت صندوق کارآفرینی امید از اهداف اصلی ماست که این شرکت در گستره خود به نحو احسن به این مهم دست یافته است و صندوق آمادگی دارد در تمامی مراحل حامی تولیدات داخلی این شرکت باشد.

گفتنی است این شرکت دانش بنیان در زمینه تجهیزات پزشکی فعال است که از ترکیب متخصصین در زمینه الکترونیک، مهندسی پزشکی، مکانیک ، طراحی صنعتی ، MBA ، فیزیوتراپی و گروه مشاوره پزشکی تشکیل شده است و تجهیزات و دستگاه هایی را در زمینه های آرایشی (پلاسمایی ، کربوکسیتراپی ، RF) ، فیزیوتراپی (Tecar ، موج شوک ، لیزر پرقدرت) و سایر پروژه های تحقیقاتی (Hifo Nom Tumor Cancer Therapy)را  تولید می کند.

همچنین این شرکت در زمینه تولید محصولات مورد نیاز مبارزه با کووید19 نیز فعالیت چمشگیری دارد.

۲۷ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۷,۰۹۰
کلیدواژه ها: بازدیدمدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور از پارک علم و فناوری استان البرز,اصغر نوراله زاده

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید