بهزیستی استان البرز رتبه دوم پویش پازل همدلی در کشور را کسب کرد

مدیرکل بهزیستی استان البرز از کسب رتبه دوم این اداره کل در کشور در پویش ملی پازل همدلی خبر داد.
بهزیستی استان البرز رتبه دوم پویش پازل همدلی در کشور را کسب کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، اسدالله حیدری در مراسمی که به منظور کسب رتبه دوم کشوری از سوی این اداره کل در پویش پازل همدلی در کشور برگزار شد ضمن تقدیر و تشکر از همکاران در این خصوص گفت : سازمان بهزیستی در جهت حمایت و رسیدگی به دانش آموزان نیازمند و تحت پوشش اقدام به برپایی پویش «پازل همدلی»در کشور کرد تا علاقمندان با خرید هر قطعه پازل به قیمت ۱۰ هزارتومان نسبت به تهیه و تامین ۶۰ هزار بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی اقدام کنند که با حضور و استقبال بی نظیر مردم نوعدوست کشورمان مواجه شد.

وی افزود: در راستای اجرای این پویش ملی خیرخواهانه با تلاش همکاران ساعی بهزیستی البرز توانستیم رتبه دوم جمع آوری کمک خیرین را در کشور به دست آوریم که این بیانگر توانمندی، تلاش ، تعصب و جدیّت سازمانی همکاران ما است که یک بار دیگر برای استان سرافراز البرز افتخار آفرینی کردند.

مدیرکل بهزیستی استان ادامه داد: با همّت و تلاش خیرین نیک اندیش و آحاد مردم  استان البرز توانستیم حدودا دو برابر سهمیه ای که برای استان در نظر گرفته شده بود را جمع آوری کنیم .

حیدری خاطر نشان کرد: ۲۰۰ میلیون تومان سهمیه برای استان البرز تعیین شده بود که توانستیم ۳۵۰ میلیون تومان جمع آوری کنیم که در این راستا از معاون مشارکت های مردمی اداره کل که برای اجرای این امر خداپسندانه تلاش بسیار زیادی کردند.

وی ابراز کرد: به ترتیب شهرستان های ساوجبلاغ ، نظرآباد ، اشتهارد ، فردیس ، طالقان و کرج توانستند بیشترین مشارکت خیرین و نیکوکاران را جذب کنند.

 

۲۳ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۷,۰۹۸
کلیدواژه ها: کسب رتبه دوم پویش پازل همدلی در کشور از سوی بهزیستی استان البرز,اسدالله حیدری,مدیرکل بهزیستی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید