مدافعان سلامت همراه با کارگران نمونه اصفهان تجلیل می‌شوند

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: امسال در جشنواره "امتنان از کارگران و واحدهای نمونه اقتصادی" علاوه بر معرفی کارگران و واحدهای نمونه از مدافعان بخش سلامت نیز قدردانی خواهد شد.
مدافعان سلامت همراه با کارگران نمونه اصفهان تجلیل می‌شوند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، احمدرضا پرنده  با اشاره به انتشار فراخوان ثبت نام این جشنواره افزود: امسال در سی و دومین جشنواره "امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید" بدنبال این هستیم تا  از  تلاشگران نمونه عرصه بهداشت و درمان و مقابله با کرونا نیز تجلیل شود.

 وی تصریح کرد: این ۲ قشر در شرایط شیوع گسترده کرونا و برغم خطر ابتلا، با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی، در خط مقدم نبرد با کرونا و تحریم‌ها ایستادند و با تامین سلامت مردم و تهیه کالاهای مورد نیاز، نقش مهمی در کاهش نگرانی‌های آحاد جامعه ایفا می‌کنند.

 مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان خاطرنشان کرد: جشنواره مزبور  هر سال با هدف تجلیل از کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه و به‌منظور ترویج و تقویت فرهنگ کار و تلاش در ۲ مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود.

 وی ترویج روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تولید، انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش‌آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان عرصه کار و تلاش در روند توسعه جامعه در زُمره اهداف برگزاری سی و دومین جشنواره امتنان در استان اصفهان اعلام کرد.

 پرنده گفت: ثبت نام سی و دومین جشنواره تجلیل ازکارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه اقتصادی استان از ۱۴ آبان آغاز شد و تا ۱۴ آذر ادامه خواهد داشت.

وی ابراز امیدواری کرد که اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه با کمک رسانه‌ها، دستگاه‌های اجرایی و جامعه کار و تولید استان انجام شودتا نخبگان جامعه کارگری برای ثبت نام در این جشنواره ترغیب و شناسایی شوند.

 مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از کارگران، گروه‌های کار و کارفرمایان در بخش‌های صنعت، خدمات و کشاورزی استان خواست تا در مدت زمان تعیین شده در سامانه emtenan.mcls.gov.ir ثبت‌نام کنند.

 به گفته وی ارائه شیوه‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره‌وری، اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه‌اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی‌سازی دانش و فناوری، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص‌هایانتخاب کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه است.

 وی خاطرنشان کرد: سال گذشته در مجموع سه هزار و۷۰۰ نفر در این جشنواره ثبت نام کردند که یک هزار و ۸۷ نفر به مرحله داوری راه یافتند و در نهایت ۱۶ نفر از آنها بعنوان کارگران، گروه‌های کار و کارفرمایان نمونه در بخش‌های صنعت، خدمات و کشاورزی نمونه استانی معرفی شدند.

 از ابتدای شیوع کرونا(اسفند ۹۸) تاکنون حدود ۱۴۰ نفر از مدافعان سلامت در خط مقدم مبارزه با کرونا به شهادت رسیده اند.

  

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۲۷,۱۲۶
کلیدواژه ها: مدافعان سلامت,کارگران, نمونه, اصفهان, تجلیل,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید