معاون امور اقتصادی وزارت کار در خراسان رضوی: شرکت پگاه، سرمایه ای بزرگ برای بازنشستگان است

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور پیگیری مشکلات شرکت ها و واحد های تولیدی زیر مجموعه این وزارتخانه به خراسان رضوی سفر کرده است در بازدید از شرکت شیر پاستوریزه پگاه خراسان گفت: این شرکت ، برندی معتبر و سرمایه ای بزرگ برای ایرانیان و بازنشستگان است.
معاون امور اقتصادی وزارت کار  در خراسان رضوی: شرکت پگاه،  سرمایه ای بزرگ برای  بازنشستگان است

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی به نقل از روابط عمـومی اداره کل  خراسان رضوی، حجت میرزایی افزود: این شرکت،تولید کننده محصولات باکیفیت، سالم و مطمئن است و جایگاه ویژه ای در تامین امنیت و سلامت غذایی مردم دارد.

وی در ادامه گفت: سابقه 66 ساله شرکت پگاه، نشان از معتبر بودن برند و سلامت محصولات آن دارد و این شاخص می تواند یک امنیت کامل را برای سرمایه گذاری ایجاد کند.

معاون امور اقتصادی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی گفت: هدف اصلی برند پگاه در کنار تامین امنیت غذایی، تولید محصولات غذایی سالم برای خانوارها و تامین سلامت آن‌هاست، امیدوارم با تجهیز و نوسازی خطوط تولیدی و نوآوری در این شرکت شاهد موفقیت هر چه بیشتر این شرکت باشیم.

میرزایی تصریح کرد: هر چند تحریم ها برای کشور، مشکلات و محدودیت هایی ایجاد کرده است اما موقعیت هایی را نیز به وجود آورده که باید از این فرصت برای برنامه ریزی آینده استفاده کنیم.

وی  ابراز امیدواری کرد: با توجه به تغییراتی که در سطح بین المللی رخ داده بتوان فرصت های لازم برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال فراهم کرد.

میرزایی در پایان بر تعامل و همکاری مدیران و استفاده از توان و ظرفیت های موجود برای رفع مشکلات تولید و فراهم کردن زمینه های مناسب برای توسعه و سرمایه گذاری تاکید کرد.

۲۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹
کد خبر : ۲۲۷,۳۰۴
کلیدواژه ها: میرزایی,معاون امور اقتصادی, شرکت پگاه خراسان رضوی,بازنشستگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید