مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است که با ایجاد تعاونی های جدید و اشتغال پایدار به رفاه مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و جامعه برسیم و این مهم، حمایت همه جانبه نمایندگان را می طلبد.
یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی، ابوالفضل عبادی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در دیدار با حجت السلام ذاکر رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی ضمن ارائه گزارش مبسوطی از وضعیت و عملکرد اداره کل در دولت تدبیر و امید گفت: خوشبختانه با همت همکاران و علی‌رغم محدودیت ها عملکرد مثبت و قابل قبولی در تحقق عملکرد در شاخص های عمومی و اختصاصی در استان و در کشور داشتیم.

وی افزود: تنظیم روابط و مناسبات کار و تولید و رسیدن به سهم 25 درصدی تعاون در اقتصاد از وظایف اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که در این زمینه برابر پیش بینی انجام شده عملکرد استان مثبت است.
عبادی ضمن اشاره به مشکلات پیش روی واحدهای تولیدی و تعاونی ها خواستار حمایت قاطع نمایندگان مجلس از اصلاحیه قانون بخش تعاون در مجلس شورای اسلامی شد و عنوان کرد:  در سال جاری نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نهایت سعی و تلاش را با همکاری کلیه همکاران در استان به عمل خواهیم آوردیم تا بتوانیم نقش خود را در زمینه شکوفایی اقتصاد که از دغدغه های ایشان و مسئولین نظام است ، ایفا کنیم.
حجت السلام ذاکر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از گزارش ارائه شده توسط مدیرکل گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نقش مهمی در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال دارد.
 ذاکر در خصوص رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال استان که دغدغه اصلی مجمع نمایندگان و مسئولین استان است به همراهی و هماهنگی هرچه بیشتر مدیران استانی با مجمع نمایندگان تاکید کرد و گفت:  مجمع نمایندگان استان در خصوص تسریع و رفع مشکلات پیش روی تولید و اشتغال استان اعلام آمادگی می کند.
وی اهمیت تولید در ایجاد اشتغال پایدار را ضروری و مهم دانست و اظهارکرد: باید از تولیدکنندگان در استان حمایت جدی شود تا بتوانیم به مسئله ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری در استان دست یابیم.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵
کد خبر : ۲۲۷,۳۵۴
کلیدواژه ها: رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی،ابوالفضل عبادی,مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید