سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی:

نیاز ضروری جامعه ما تعامل،همکاری و مشارکت سازنده است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار و گفت وگو با برونسی بخشدار رضویه گفت:نیاز ضروری جامعه ما تعامل،همکاری و مشارکت سازنده است.
سرپرست اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی:نیاز ضروری جامعه ما تعامل،همکاری و مشارکت سازنده است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در راستای تعامل ،همکاری و هم افزایی بیشتر در جهت استفاده و بهره برداری مطلوب از خدمات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی عباسعلی برونسی بخشدار رضویه شهرستان مشهد با حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی دیدار و گفتگو کرد.
پناه در این جلسه طی سخنانی اظهار کرد: بی تردید مهمترین کار در شرایط حاضر ارتقاء فرایند خدمت رسانی،حفظ کرامت مردم و گره گشایی از کار آنهاست زیرا فرصت خدمت گذاری محدود و در این مسیر باید از تمامی ظرفیت ها و فرصت ها به نحو شایسته در جهت رضایت مندی مردم استفاده کرد.پناه در ادامه افزود: هدف و رسالت اصلی مجموعه ما خدمت به جامعه کارگری،کارفرمایی و تعاونگران استان است و در این خصوص همه تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا با همدلی و همفکری بیشترین خدمات را به مردم استان ارائه دهیم و آمادگی همه گونه همکاری در بخش های مختلف را خواهیم داشت.
وی در خاتمه با اشاره به در دسترس بودن خدمات این اداره کل در قسمت های مختلف از جمله تعاون،کارآفرینی و اشتغال،مشاغل خانگی، آموزشی و ... بیان کرد: بر این باوریم که با همکاری صمیمانه و با تکیه بر روحیه همدلی و مشارکت سازنده خواهیم توانست گامهای مؤثری در راستای نیل به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارائه خدمت به جامعه کسب و کار استان برداریم و معتقدیم در شرایط فعلی نیاز ضروری جامعه ما وحدت کلمه،تعامل و همدلی است و بدون شک تنها با تکیه بر تعامل،همفکری و مشارکت سازنده خواهیم توانست مشکلات موجود را پشت سر گذاشته و به جایگاهی که شایسته آن است دست یابیم.
در پایان این جلسه برونسی بخشدار رضویه نیز ضمن اعلام همکاری و همراهی همه جانبه خود در پیشبرد اهداف و ماموریت های این اداره کل گفت: اقدامات و تلاش های ارزشمند اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی در بهبود فضای کسب و کار استان اثرات بسیار مثبت و سازنده ای خواهد داشت که می توان از طریق تعامل موثر با سایر بخش ها و دستگاههای اجرایی نقش مهم و اثر گذاری را در خدمات رسانی به مردم ایفا کند.
 
۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۰۱
کد خبر : ۲۲۷,۳۷۸
کلیدواژه ها: حمید رضا پناه سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی,در دیدار با برونسی بخشدارضویه:نیاز ضروری جامعه ما تعامل،همکاری و مشارکت سازنده است

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید