سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی:

بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است

سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در دیدار با رییس و اعضای خانه تعاونگران استان گفت: بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است.
بهترین راه توسعه و ارتقاء بخش تعاون ، نگاه علمی و تخصصی به بخش تعاون است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، حمیدرضا پناه در این دیدار طی سخنانی گفت: توجه به بحث آموزش در شرکت های تعاونی ها بسیار مهم و حیاتی است و بدون شک با ارتقاء کمی و کیفی فعالیت تعاونی ها خواهیم توانست در مسیر صحیح و درست توسعه پایدار حرکت کنیم.
وی افزود: هدف بیشتر کشورهای در حال توسعه دستیابی به توسعه پایدار و استفاده از ظرفیت عظیم شرکت های تعاونی است به همین خاطر حمایت از تعاونی های دانش بنیان،دانش آموختگان و صاحبان ایده در قالب تعاونی می بایست در جهت سیاست بازار کار حرکت کند و حرکت در این مسیر قطعاً با آموزش و توانمندسازی تعاونی ها اتفاق خواهد افتاد.
پناه در ادامه خاطرنشان کرد: ما تعاونی های بسیار خوبی در سطح استان داریم که با نگاه علم و تجربه تخصصی به تعاون ورود پیدا کرده اند به همین خاطر فراهم کردن بسترهای مناسب جهت رشد بخش تعاون و حمایت از تعاونی های دانش بنیان و فاصله گیری از تعاونی های سنتی بدون شک منجر به ایجاد زمینه ظهور توانمندی در بخش تعاون خواهد شد.
سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: در قانون اساسی جمهوری اسلامی به بخش تعاون نگاه ویژه ای شده است که امیدواریم با اجرای هر چه بهتر قوانین این بخش زمینه شکوفایی و پویایی تعاون فراهم شود.
در این دیدار سید جواد رضویان راد رییس خانه تعاونگران استان نیز طی سخنانی گفت:خانه تعاونگران ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار زیادی دارد که می توان از این فرصت به خوبی در جهت ارتقاء بخش تعاون استفاده کرد .
وی ضمن اعلام آمادگی و همکاری برای توسعه بخش تعاون تصریح کرد: واگذاری جدی و همه جانبه امور تعاونی ها به بخش مردمی اقتصاد تنها راه نجات تعاون و حرکت در مسیر صحیح و تحقق اقتصاد مقاومتی است و امیدواریم از ظرفیت های این بخش در استان به خوبی استفاده شود.
 
۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲
کد خبر : ۲۲۷,۳۸۰
کلیدواژه ها: حمید رضا پناه,سرپرست اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی,خانه تعاونگران,تعاون

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید