مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری: کارگران ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور هستند

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به شعار سال مبنی بر "جهش تولید" بر ضرورت مشارکت و همکاری این قشر سازنده به عنوان ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور تأکید کرد.
کارگران ستون اصلی تولید و رکن اساسی توسعه اقتصادی کشور هستند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری،سید حفیظ الله فاضلی در بازدید از شرکت چینی همگام شهرکرد گفت: بدون شک بخش عظیمی از تحقق شعارسال بر عهده کارگران خدوم و متعهد است که با خلاقیت و تلاش بی وقفه خود زمینه توسعه و پیشرفت همه جانبه کشور را فراهم  می کنند.

فاضلی با اشاره به اینکه منابع انسانی از جایگاه مهمی در توسعه و تحقق اهداف اقتصادی برخوردار هستند، افزود: توجه به منابع انسانی، کارآمدی و توانمندسازی آنان موجب پیشرفت کار و توسعه اقتصادی می‌شود و این شرکت توانسته است با ایجاد رابطه معنوی در کنار ضوابط و مقررات به این مهم نائل شود.

 وی با اشاره به تلاشهای مدیریت  این شرکت در تسریع در پرداخت به موقع حقوق و معوقات کارگران ابراز امیدواری کرد با حسن تدبیر و همکاری بین تمامی مجموعه های این شرکت، شاهد تحول، شادابی و توسعه  شرکت در راستای نیل به اهداف راهبردی جهش تولید باشیم.


۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲
کد خبر : ۲۲۷,۴۵۰
کلیدواژه ها: فاضلی,مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری,کارگران,اشتغال,جهش تولید

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید