شجاعی برهان در بوشهر: شفافیت و جوان گرایی، دو سیاست اصلی و راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است

شجاعی برهان در مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر شفافیت و جوان گرایی را دو سیاست اصلی و راهبردی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی خواند.
شفافیت و جوان گرایی ، دو سیاست اصلی و راهبردی در وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی است

به گزارش  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ،  سید ضیاء الدین  شجاعی برهان، مشاور وزیر  تعاون، کار  و رفاه اجتماعی در مراسم تکریم و معارفه  سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با بیان این مطلب افزود:  اجرای اقتصاد مقاومتی، راه نجات کشور است و استقلال اقتصادی را به ارمغان می آورد.

مشاور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه  مقام معظم رهبری در تبیین سیاست های کلی نظام در طول 10 سال گذشته ، شعار سال را حول محور اقتصاد و تولید قرار داده اند، افزود: با تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی می توانیم الگویی برای کشورهای در حال توسعه باشیم.

شجاعی برهان در ادامه بر عناصر تاثیر گذار در محیط اداری تاکید کرد و افزود: توجه به منابع  انسانی و اهتمام  به جوان گرایی ، باعث تقویت و  پایداری در حوزه  مدیریت می شود .

در این مراسم که با حضور زرین فر ،معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار  و سید محسن دلبری مدیر کل امور استان های وزارت  تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در  بوشهر برگزار شد،  مصدق کشاورزی به عنوان سرپرست ادراه کل تعاون، کار و رفاه استان بوشهر  معرفی و از زحمات  حمید رضا پناه نیز تقدیر شد.

۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴
کد خبر : ۲۲۷,۵۰۸
کلیدواژه ها: شفافیت, راهبردی , جوان گرایی, تقویت و پایداری

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید