حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان البرز در نشستی با مدیرکل امور اجتماعی استانداری از حمایت این صندوق از خانوارهای حاشیه‌نشین در راستای حل مشکلات اقتصادی و ایجاد مشاغل پایدار برای آنان در استان خبرداد.
حمایت صندوق کارآفرینی امید استان البرز از خانوارهای حاشیه نشین به منظور ایجاد مشاغل پایدار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، فرهاد حکیم نیا در این نشست گفت: صندوق کارآفرینی امید یک نهاد حمایتی در بخش مشاغل است و بر این اساس دغدغه  اصلی ما در این نهاد حمایت از خانواده های ساکن در مناطق کمتر توسعه یافته از جوامع اصلی شهری است.

وی افزود: موضوع ایجاد اشتغال و ساماندهی مشاغل فاقد چرخه تولید و فروش در استان البرز برای صندوق بسیار مهم است و استان با یک جامعه هدف ویژه روبرو است و آن هم موضوع مهم حاشیه نشینی در شهرها و شهرستان های استان می باشد که باید با برنامه ریزی هدفمند به صورت همفکری و هم افزائی با نهادهای مسئول این دغدغه رفع و مدیریت شود.

در پایان فاطمه محمدی ،مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری البرز ضمن ابراز خرسندی از حضور صندوق کارآفرینی امید در فعالیت های اجتماعی استان اظهار کرد : صندوق کارآفرینی امید البرز سابقه درخشانی در ایجاد و حمایت از مشاغل در استان داشته و امیدوارم با حضور  حکیم نیا در راس مدیریتی صندوق و تجربه دانش ایشان شاهد توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار علی الخصوص برای زنان سرپرست خانوار ساکن در حاشیه شهرهای استان باشیم.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۲۷,۷۰۲
کلیدواژه ها: حمایت صندوق کارآفرینی امید از خانوارهای حاشیه نشین,ایجاد مشاغل پایدار,فرهاد حکیم نیا,مدیر صندوق,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید