۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: از مجموع درخواست‌های جبران خسارت کرونا که به بانک‌های این استان ارائه شده، تاکنون ۹۹ میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان پرداخت شده است.
۹۹میلیارد تومان تسهیلات جبران خسارت کرونا در زنجان پرداخت شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، طیب جعفری در شورای هماهنگی بانک‌های استان گفت: تا کنون در نتیجه پرداخت تسهیلات جبران خسارت کرونا، از ۹ هزار و ۹۸۲ شغل آسیب دیده در استان صیانت شده است.
وی ادامه داد: تاکنون ۱۵ هزار و ۸۴۹ فقره پرونده متقاضی تسهیلات جبران خسارت کرونا در استان زنجان در سامانه کارا ثبت شده است که از این تعداد ۶ هزار و ۱۲۲ مورد به دلایل مختلف به متقاضیان عودت شده است.
جعفری اظهار کرد: مجموع درخواست های باقیمانده در سامانه کارا، ۹ هزار و ۵۹۷ فقره پرونده با رقم ۱۸۰ میلیارد تومان است که از این تعداد ۹ هزار و ۵۳۸ پرونده با رقم ۱۴۵ میلیارد تومان جهت اعطای تسهیلات در کارتابل بانک های عامل قرار دارد.
مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: تا کنون نسبت عملکرد استان به مجموع اعتبار ابلاغی در خصوص پرداخت تسهیلات جبران خسارت کرونا، ۴۱.۶ درصد است که میانگین این رقم در کشور ۳۶.۹ درصد اعلام شده است.
جعفری افزود: استان زنجان رتبه ۱۱ کشور را از حیث جذب منابع برای پرداخت تسهیلات کرونا، دارد.
به گفته مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان سهم این استان از اعتبارات پرداخت تسهیلات کرونا، ۲۳۸ میلیارد تومان است.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۳۱
اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۲۷,۸۸۶
کلیدواژه ها: جعفری,مدیراشتغال_کارآفرینی_تعاون,کارزنجان.تسهیلات_کرونایی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید