مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با اشاره به این که کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است، از برگزاری بیش از 30 برنامه و نشست تخصصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال در هفته جهانی کارآفرینی در کرمانشاه به صورت برخط خبر داد.
بیش از 30 برنامه و نشست تخصصی در حوزه کارآفرینی و اشتغال در هفته جهانی کارآفرینی در کرمانشاه به صورت برخط برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، حسن عزیزی گفت: کارآفرینی از محور های اصلی رشد و توسعه است و در برنامه ریزی های توسعه اقتصادی و پایدار دارای اهمیت است زیرا موجب ایجاد اشتغال پایدار و افزایش سود و سرمایه گذاری، پر شدن شکاف ها و خلا های بازار کار، گذار از رکود اقتصادی و جبران عقب ماندگی های اقتصادی می شود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه افزود: با توجه به اهمیت و نقش کارآفرینی در توسعه اقتصادی در جهان، هفته آخر ماه نوامبر (26 آبان ماه تا 2 آذر ماه ) به عنوان هفته جهانی کارآفرینی نام گذاری شده است.

وی افزود: در استان کرمانشاه بیش از 30 برنامه و نشست تخصصی در سطح اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، دانشگاه ها و با حضور مدیران ارشد کشوری و استانی به صورت برخط و در فضای مجازی برگزار می شود.

وی افزود: در طول هفته جهانی کارآفرینی، اجزای اکوسیستم های کارآفرینی که شامل نهادهای دولتی و خصوصی، دانشگاه ها، آموزشگاه ها، شتاب دهنده ها و مراکز رشد، مراکز کارآفرینی و واحدهای مرتبط هریک به صورت داوطلبانه با برگزاری رویدادی از قبیل وبینار، سمینار، همایش، دورهمی، مسابقه و … اقدام به مشارکت در برگزاری هفته جهانی کارآفرینی می کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، بزرگداشت هفته جهانی کارآفرینی را موجب همکاری و همیاری و اتصال اجزای اکوسیستم کارآفرینی دانست و هدف اصلی آن را تقویت اکوسستم کارآفرینی کل دنیا برشمرد.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۷,۹۱۰
کلیدواژه ها: حس عزیزی,هفته جهانی کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید