مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: کارآفرینان خلاق جهش‌های اجتماعی و اقتصادی را رقم می زنند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت:در هفته جهانی کارآفرینی 10 برنامه و 7 وبینار علمی در استان اجرا می‌شود که با توجه به شیوع بیماری کرونا اجرای بیشتر آنها در بستر فضای مجازی است.
کارآفرینان خلاق جهش‌های اجتماعی و اقتصادی را رقم می زنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی، غلامرضا اشرفی در رابطه با این خبر افزود: امسال نیز برای نخستین بار برای ارائه محتوای علمی برنامه ها و اطلاع رسانی و دسترسی همگان به برنامه های طراحی شده این هفته به صورت مجازی در سطح استان برگزار می شود.

وی ادامه داد: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی بر آن است تا در این هفته برنامه‌های متنوع و متعددی را با محور بخش خصوصی و با هدف توسعه فردی، انگیزشی و انتقال تجربه بزرگان کارآفرینی برای قشرهای مختلف جامعه برگزار کند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: تجربه پیشرفت کشورهای دنیا نشان می دهد که کارآفرینان خلاق قادرند جهش‌های اجتماعی و اقتصادی را رقم بزنند و این امر جز با ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی در میان تک تک مردم محقق نخواهد شد.

اشرفی اظهار کرد: هفته جهانی کارآفرینی همزمان با هفته سوم نوامبر هر سال همچون کمپین عظیم جهانی می‌تواند فرهنگ صحیح کارآفرینی را در افکار و اذهان جامعه عمومیت بخشد و باعث ترغیب و تشویق نسلی نو ظهور از کارآفرینان شود.

وی گفت: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی مغتنم برای ارج نهادن به نوآوران و خالقان اشتغال است نوآورانی که به تعبیر رهبر معظم انقلاب ارزش آفرینان جامعه هستند و با خطرپذیری و صبر، سرمایه اصلی را برای جهش اقتصادی کشور فراهم می‌کنند.

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۲۷,۹۲۶
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی, هفته کارآفرینی,کارآفرینان خلاق

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید