وبینار نقش کارآفرینی در توسعه منطقه‌ای در استان کرمانشاه برگزار شد

در سومین روز از هفته جهانی کارآفرینی وبینار ملی کارآفرینی که به صورت برخط و همزمان با حضور بازیگران اکوسیستم کارآفرینی در سراسر کشور برگزار شد.
در سومین روز از هفته جهانی کارآفرینی وبینار نقش کارآفرینی در توسعه منطقه ای در استان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ، در سومین روز از هفته جهانی کارآفرینی وبینار ملی کارآفرینی که به صورت برخط و همزمان با حضور بازیگران اکوسیستم کارآفرینی در سراسر کشور برگزار شد، رحیم سرهنگی مدیرکل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره وری نیروی کار وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در این نشست تخصصی ضمن ارائه مطالبی درخصوص کارآفرینی و نقش آن در توسعه استان ها اظهارکرد: کرمانشاه شبکه سازی بازیگران اکوسیستم کارآفرینی را با حضور فعالان این حوزه از جمله سیاست گذار، دانشگاه ها، کانون کارآفرینی به نحوه شایسته راه اندازی کرده است .

در ادامه  سهراب دل انگیزان دانشیار گروه اقتصاد دانشگاه رازی کرمانشاه پیرامون نقش کارآفرینی در توسعه منطقه ای گفت: کارآفرینی نقطه تأکید توسعه در هر منطقه و استان است و با کارآفرینی می توان مفهوم توسعه منطقه ای را جاری کنیم و با آن منابع و منافع توسعه را به وجود بیاوریم.

وی کارآفرینی را مهمترین عنصر مورد توجه توسعه و در واقع مرکز توسعه منطقه ای دانست و ادامه داد: کارآفرینی در ابعاد علمی، اجتماعی، فرهنگی می تواند توسعه منطقه ای را ایجاد کند.

هدایت حاتمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه نیز در این نشست در خصوص چالش های کارآفرینی و راهکارهای بهبود آن خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با برگزاری نشست‌های مشترک، راهکار اساسی برای حل چالش‌ها و رونق دادن روزافزون به کسب و کارهای کارآفرینان شناسایی و اجرایی کنیم.

امین کبودی رئیس اداره کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه نیز از پیاده سازی و اجرای شبکه سازی  اجزای اکوسیستم کارآفرینی با همکاری و مشارکت دانشگاه ها، سیاستگذار، کانون کارآفرینی و سایر فعالین حوزه کارآفرینی خبر داد و بیان کرد: هم اکنون کرسی کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دانشکده اقتصاد و کارآفرینی دانشگاه رازی مستقر شده است.

 

۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۳۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |
کد خبر : ۲۲۷,۹۳۰
کلیدواژه ها: رحیم سرهنگی,هدایت حاتمی,وبینار به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی,سجاد سنجابی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید