مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان:

شتاب دهنده‌ها در رونق کسب و کارهای دیجیتال اهمیت زیادی دارد

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: امروزه نقش شتاب دهنده ها در کسب و کارهای دیجیتال اهمیت زیادی دارد و باید زمینه و زیرساخت های کارآفرینی جدید را فراهم کرد.
شتاب دهنده ها در رونق کسب و کارهای دیجیتال اهمیت زیادی دارد

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی هرمزگان، "هادی ابراهیمی" در حاشیه افتتاح شتاب دهنده "ویرا " در پارک علم و فناوری هرمزگان و در مجموعه " ای تحفه"  هدف از راه اندازی این شتاب دهنده را توسعه کسب و کارهای نوین و اینترنتی ذکر و اضافه کرد: سهم استان از کسب و کارهای نوین را باید با ایجاد شتاب دهنده ها افزایش داد تا بتوان در حوزه های مختلف کسب و کار، زنجیره را تکمیل کرد.

بنیانگذار مجموعه "ای تحفه"، با اشاره به خلا موجود در زمینه آموزش استارتاپ ها در حوزه هایی نظیر بازاریابی، برنامه نویسی، امور حقوقی و .. در استان هرمزگان، افتتاح شتاب دهنده ویرا را گامی مهم در راستای پر کردن این خلا ذکر کرد.

احسان رشید به معرفی خدمات مجموعه ای تحفه، از جمله وب سایت جامع فروش سوغات و صنایع دستی کشور و همچنین پکیج های ویژه استان هرمزگان اشاره و اضافه کرد: تیم ما متشکل از متخصصان آی‌تی، گرافیک و فروش است که سوغات استان های کشور که دارای یک محصول معروف هستند را شناسایی و در سایت قرار داده اند و کوشیده ایم باکیفیت‌ترین و اصیل‌ترین تحفه‌ها و سوغاتی‌ های کشور را به دست دوستداران آن سوغات در اقصی‌نقاط کشور برسانیم.

۲۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۳۷
کد خبر : ۲۲۷,۹۹۰
کلیدواژه ها: شتاب دهنده ویرا,کسب و کارهای دیجیتال,کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید