افزایش 5 درصدی بیمه شدگان روستایی و عشایری در زنجان

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، با بیان اینکه 500پرونده بیمه روستائیان در دست اقدام است ، گفت: در حال حاضر در استان زنجان 4هزار و 824نفر بیمه شده صندوق وجود دارد.
افزایش 5 درصدی بیمه شدگان روستایی و عشایری نسبت به سال گذشته

به گزاش روابط عمومی اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان علی عباسی عنوان کرد: تعداد بیمه‌شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان و اعضای صندوق تا پایان مهر ماه سال‌جاری  48هزار و 19 نفر بوده است.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، گفت: این تعداد بیمه شده صندوق نسبت به سال گذشته با افزایش بالغ بر 6درصدی همراه بوده است.

وی  با بیان اینکه میانگین سن بیمه شدگان صندوق صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، 36 سال بوده است، ادامه داد: تعداد مستمری بگیران این صندوق نیز در استان زنجان 3هزار و 819نفر  است.

 مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، با اشاره به مقایسه میانگین این تعداد با تعداد افراد سال 98 تصریح کرد: در سال جاری با رشد 15 درصدی در این زمینه مواجه بودیم.

عباسی،  همچنین با بیان اینکه در این خصوص  500پرونده نیز در دست اقدام است ، یادآورشد: در حال حاضر در استان زنجان بیمه شدگان اصلی و بازماندگان این صندوق 4هزار و 824نفز هستند.

به گفته مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان، در مجموع به حساب این افراد مبلغ 1میلیارد و 200میلیون تومان واریز شده است.

 مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان،اضافه کرد: صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان زنجان 35درصد بیمه شدگان جامعه هدف را پوشش داده است.

 عباسی، در پایان یادآورشد: در همسان سازی حقوق بازنشستگان سال 99 میانگین افزایش 52 درصدی را شاهد بودیم.

 

۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۱
اداره کل تعاون کارورفاه اجتماعی استان زنجان |
کد خبر : ۲۲۸,۰۳۶
کلیدواژه ها: عباسی,صندوق بیمه روستایی و عشایر,زنجان,حمایت,

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید