اعطای تسهیلات ارزان قیمت به 3 هزار طرح اشتغال روستایی در اردبیل

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اعلام کرد: در اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، سه هزار طرح در یک هزار روستا و مناطق عشایری و نیز شهرهای کم جمعیت این استان تسهیلات اشتغالزایی ارزان قیمت دریافت کردند.
تسهیلات اشتغال روستایی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل؛ قاسم رحیمی با اشاره به پرداخت سه هزار و ۱۶۰ میلیارد ریال تسهیلات برای طرح‌های اشتغالزای روستایی و عشایری استان اردبیل گفت: با اجرای این طرح‌ها، زمینه اشتغال سه هزار و ۵۰۰ نفر در استان اردبیل فراهم شده است.

وی از پرداخت ۹۵ درصدی سهم استان اردبیل از محل تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری خبر داد و افزود: پرداخت تسهیلات به طرح‌های مصوب اشتغالزای مناطق روستایی و عشایری این استان ادامه دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اضافه کرد: در اجرای طرح اعطای تسهیلات در قالب اشتغال پایدار روستایی و عشایری، ۱۳ هزار نفر متقاضی در سطح این استان در سامانه "کارا" ثبت نام کرده‌اند که تاکنون طرح اشتغالزای پنج هزار نفر از متقاضیان به ارزش هشت هزار میلیارد ریال برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل استان معرفی شده است و پرداخت تسهیلات این طرح‌ها ادامه دارد.

رحیمی همچنین  گفت: طرح اشتغال روستایی یکی از طرح‌های موفق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت گشایش امر اشتغال و جلوگیری از مهاجرت از مناطق روستایی بوده و تاکنون نتایج خوبی داشته است.

پرداخت تسهیلات اشتغالی به 3 هزار طرح در یک هزار روستا 

وی افزود: تسهیلات حمایتی اشتغال پایدار روستایی و عشایری در استان اردبیل برای طرح‌های ایجادی، توسعه‌ای و سرمایه در گردش در مناطق روستایی و عشایری و نیز شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر جمعیت توسط بانک‌های عامل پرداخت می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل اضافه کرد: اعطای تسهیلات با توجه به رسته فعالیت‌های بومی استان و با ارزیابی اهلیت سرمایه‌گذاران و متقاضیان تسهیلات انجام شده و نظارت سه مرحله‌ای نیز همزمان با عطای تسهیلات انجام می‌شود.

رحیمی اعلام کرد: در اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری، سه هزار طرح در یک هزار روستا و مناطق عشایری و نیز شهرهای کم جمعیت این استان تسهیلات اشتغالزایی ارزان قیمت دریافت کردند.

۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل |
کد خبر : ۲۲۸,۱۵۰
کلیدواژه ها: وام اشتغال روستایی,وام کم بهره,وام کارا,سود وام اشتغال روستایی,مدیرکل کار اردبیل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید