در دیدار با تشکل های کارگری استان یزد عنوان شد:

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید ویژه ای بر معیشت کارگران دارد

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید ویژه ای بر معیشت کارگران در دوران کرونا داشته و دارد و قدم های خوبی نیز در این راستا برداشته شده است.
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید ویژه ای بر معیشت کارگران دارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مناسبت 29 آبان و روز تصویب قانون کار با بیان این که کارگران به عنوان یکی از بدنه های اصلی انقلاب اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: کارگران در مسیر تحقق پیروزی انقلاب نقش اساسی ایفا کردند و پس از پیروزی انقلاب انتظار به حق کارگران که همان تصویب قانون برای این جامعه زحمتکش بود در سال 1369 محقق شد.

وی با تاکید بر اینکه اهمیت قانون کار بر کسی پوشیده نیست، خاطرنشان کرد: از سال 1325 که اولین قانون کار در کشورمان به تصویب رسیده تاکنون شاهد فراز و فرودهایی در این مسیر بوده ایم که همگی موید اهمیت و جایگاه قانون کار در نظام کارآفرینی و اشتغال است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد تصریح کرد: تصویب قانون کار در سال 69 یک دستاورد بود که ضرورت دارد برنامه ریزی برای ارتقاء قانون کار در جهت توسعه و رشد کشور داشته باشیم.

تشکری در پایان با بیان اینکه وضعیت کرونا ضرورت توجه به اقشار جامعه و معیشت کارگران را بیش از پیش مهم کرده است، اظهارامیدواری کرد که این وزارتخانه بتواند در مسیر وظایفی که دارد برنامه های خود را محقق کند.

۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۶
کد خبر : ۲۲۸,۲۴۰
کلیدواژه ها: عمادتشکری, سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد, قانون کار, معیشت کارگران

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید