هفته بسیج، نماد استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: هفته بسیج، نماد استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) و پاسداری از خون شهیدانی است که جان خویش را در مکتب بسیج و مجاهدت، خالصانه فدا کردند.
هفته بسیج، نماد استقامت در دفاع از اصول و مبانی اسلام ناب محمدی (ص) است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ مهرداد جهاندیده با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: فرمان تاریخی رهبر کبیر و بنیان‌گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج یکی از مهم‌ترین تصمیمات استراتژیک نظام بود که سازمانی مردمی، پرافتخار و حماسه‌ساز را در نظام مقدس جمهوری اسلامی به وجود آورد.
وی ادامه داد: با گذشت بیش از چهار دهه از ظهور فرهنگ و تفکر بسیجی در میهن اسلامی، نقش آفرینی های بزرگ و سرنوشت ساز این نهاد مردم پایه، بسیج و بسیجیان هم اینک فراتر از یک نیروی دفاعی و حاضر در میدان های مقابله با تهدیدات سخت و نیمه سخت، به سرمایه عظیم و گره‌گشای ملت در عرصه های رویارویی با دشمنی های امروز نظام سلطه و استکبار با محوریت امریکا و حاکمان ظالم و جنایتکار کاخ سفید در صحنه جنگ اقتصادی و جنگ نرم تبدیل شده اند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به اینکه نهادهای انقلابی از جمله بسیج امروزه مایه برکت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، گفت: رمز ماندگاری بسیج، ارتباط مستمر و گسترده و همه جانبه این نهاد با مردم و پایبندی و تداوم راه امام راحل و تبعیت از منویات مقام معظم رهبری است .
جهاندیده تاکید کرد:  بی‌شک ملت شریف ایران اسلامی همواره قدردان خدمات بسیج  بوده و هیچ گاه نقش این نیروی پرصلابت را در حفظ تمامیت ارضی و دفاع از مرزهای میهن اسلامی در دوران ۸سال دفاع مقدس و در ادامه آن خنثی سازی توطئه های دشمنان، از یاد نخواهند برد.


۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۲۸,۴۹۶
کلیدواژه ها: بسیج , مهرداد جهاندیده , جهش تولید , سیستان و بلوچستان , شجره طیبه بسیج

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید