مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: خلاقیت، نوآوری و ریسک پذیری مهمترین مولفه های کارآفرینی هستند

نشست صمیمانه مدیرکل و مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با چهار تن از کارآفرینان فعال استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، در این جلسه  کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به رویکرد اداره کل مبنی بر توسعه اشتغال استان گفت: به دنبال برگزاری گردهمایی بزرگی با حضور  نخبگان تولید، کارآفرینی و اشتغال بوده ایم که تاکنون به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا امکان پذیر نبوده است.

کلانی با بیان اینکه خلاقیت و نوآوری و ریسک پذیری مهمترین مولفه های کارآفرینی است، افزود: توجه و سیاستگذاری در کارآفرینی نقش کلیدی در توسعه اقتصادی کشورها داشته است.

وی همچنین گفت: عدم تعامل کافی دستگاه های اجرایی با یکدیگر برای برنامه ریزی و سیاستگذاری و همچنین عدم تعامل مناسب دولت با بخش خصوصی دو مسأله مهمی است که در توسعه مقوله کارآفرینی در سطح استان با آن مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: علی رغم این که افراد کارآفرین برای خلق و توسعه ایده های خود نیازی به دولت ها ندارند ولی یکی از رسالت های دولت ها تسهیل گری برای حمایت از نخبگان کارآفرینی است که نیاز به توجه بیشتری در سطح کشور و استان دارد. 

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان این که این نشست با هماهنگی رئیس کانون کارآفرینان استان در هفته کارآفرینی و  در راستای بهبود ارتباط دولت با کارآفرینان و سرمایه گذاران برگزار شده، برای رفع موانع و توسعه کارآفرینی در استان اعلام آمادگی کرد.

۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
کد خبر : ۲۲۸,۶۰۶
کلیدواژه ها: کلانی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان,کارآفرینی,اشتغال,نوآوری,توسعه اقتصادی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید