مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان:

تقویت اکوسیستم کارآفرینی کشور با افزایش گرایش های کارآفرینانه در بین جوانان میسر می شود

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان همدان درتشریح اهداف هفته جهانی کارآفرینی گفت: یکی از مهمترین اهداف رویدادهای این هفته، تقویت اکوسیستم کارآفرینی کشور از طریق بالا بردن گرایش های کارآفرینانه در بین جامعه به ویژه جوانان است تا از طریق ترفیع جایگاه کارآفرینی، مشوقی برای راه‌اندازی کسب و کار توسط عموم جامعه باشد.
تقویت اکوسیستم کارآفرینی کشور با افزایش گرایش های کارآفرینانه در بین جوانان میسر می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان همدان گفت، هفته جهانی کارآفرینی (GEW) یکی از بزرگترین رویدادهای هماهنگ برای ترویج و توسعه کارآفرینی است که هر ساله در بازه زمانی هفته سوم ماه نوامبر(هفته آخر آبان ماه) برگزار می شود.

احمد توصیفیان در تشریح اهداف هفته جهانی کارآفرینی گفت:  مراسم گرامیداشت این هفته به صورت همزمان و هماهنگ در بیش از 180 کشور با مشارکت بیش از 20 هزار نفر در قالب 40 هزار فعالیت و برای بالغ بر 10 میلیون نفر برگزار می شود.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بنا بر رسالت و ماموریت های محوله، هر سال در سطح استان های سراسر کشور نسبت به بزرگداشت این هفته از طریق برگزاری رویدادهای مختلف ترویجی نظیر کارگاه های آموزشی، جلسات گپ و گفت دوستانه با کارآفرینان و ارائه تجارب آنان، ارائه آموزش و مشاوره رایگان کارآفرینی، پخش کلیپ ها، فیلم ها، کافه های کارآفرینی مجازی و ... اقدام می کند.

وی با اشاره به ایام هفته کارآفرینی اظهار کرد: روزهای این هفته شامل " 26 آبان ماه کارآفرینی و جهش تولید" ،" 27 آبان ماه کارآفرینی و کرونا"، " 28آبان ماه، کارآفرینی زنان"،" 29 آبان ماه، کارآفرینی و تعاون"،" 30 آبان ماه، کارآفرینی دیجیتال"،" اول آذرماه، کارآفرینی و جوانان و دانشجویان"، " دوم آذرماه، کارآفرینی و کودک و نوجواناست.
وی در ادامه افزود: در سال جاری با درنظر گرفتن شرایط موجود و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، برنامه ریزی هایی لازم به عمل آمده تا بزرگداشت این هفته که از تاریخ 26 آبان تا 2 آذر ماه است، از طریق فضای مجازی و به صورت غیرحضوری انجام شود.

۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۹
روابط عمومی اداره کل تعاون,کارورفاه اجتماعی استان همدان |
کد خبر : ۲۲۸,۶۸۶
کلیدواژه ها: احمدتوصیفیان,هفته جهانی کارآفرینی,گرایش های کارآفرینانه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید