مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: با تمام توان با کارآفرینان همکاری می کنیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی در بازدید از کارخانه کاشی فرزاد گفت: با تمام توان آمادگی همکاری با کارآفرینان استان را داریم.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی: با تمام توان با کارآفرینان همکاری می کنیم
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی؛ غلامرضا اشرفی در این بازدید گفت: تلاش می کنیم با همکاری دستگاه های تابعه اداره کار دغدغه ها و مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان را برطرف کنیم.
وی از کاشی فرزاد به عنوان یک مجموعه موفق در استان و کشور یاد کرد و افزود: این واحد صنعتی از سرمایه های بزرگ استان است که توانسته نیروی انسانی قابل توجهی را بکار گیری کند.
وی ادامه داد:این مجموعه همواره یک واحد تولیدی رو به رشد هم به لحاظ بکارگیری نیروی انسانی و هم ثبت ایده ها و خلاقیت ها در راه انداری واحدهای جانبی و توسعه ای بوده است.
وی از ریسک پذیری مدیر عالی این واحد تولیدی به عنوان یکی دیگر از نکات مثبت این مجموعه یاد کرد و افزود: این مجموعه از کارآفرینان برتر استان و کشور است که توانسته در راستای اشتغالزایی که یکی از دغدغه های استان بشمار می رود نقش موثری ایفا کند.
اشرفی اظهارامیدواری کرد با حمایت دستگاه های اجرایی از اینگونه واحدهای تولیدی روزبه روز شاهد رشد و توسعه  استان خراسان جنوبی باشیم.
۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی |
کد خبر : ۲۲۸,۷۶۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید