مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی اصفهان: بسیجیان همواره در راه اهداف عالی ملت و کشور نقش داشته اند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج این اداره کل دیدار و گفت وگو کرد.
بسیجیان همواره در راه اهداف عالی ملت و کشور نقش داشته اند

به گزارش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان، کامران کلانی در جلسه دیدار با اعضای بسیج اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  استان اصفهان ضمن تبریک هفته بسیج به بسیجیان، ایثارگران و همکاران گفت: بسیجیان افراد آماده به کاری هستند که همواره در راه اهداف عالی ملت و کشور نقش داشته اند.

وی با اشاره به ظرفیت بسیج در مدیریت بحران و رسیدگی به آسیب دیدگان اظهار کرد: در چند سال اخیر حضور گروه های جهادی و بسیجی به عنوان یکی از کارآمدترین نیرو‌های مردمی، در حوادث وبلایای طبیعی را در کنار دولت شاهد بوده ایم.

وی همچنین گفت: نکته مهمی که در حوزه بسیج باید به آن توجه داست عملکرد علمی بسیج در برخورد با مسائل اجتماعی است که این امر باعث همراهی همه گروههای مردمی و دولتی برای نقش آفرینی در سطح جامعه خواهد بود.

کلانی با بیان اینکه هم افزایی در ادارات موجب ارتقای سازمان خواهد شد گفت: لازم است از افراد با انگیزه در ادارات، جهت ارائه راهکارها و پیشنهادات جدید در راستای افزایش میزان مشارکت کارکنان در برنامه ها و آموزش ها و همچنین بهبود روند ارائه خدمات به ارباب رجوع استفاده کرد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین پیشنهاد اجرای پروژه مشترک اقتصادی توسط بسیج اداره کل و بسیج سازندگی برای یک گروه هدف در دوبعد مدیریتی واجرایی  را ارائه  کرد.

وی در پایان با اهدای لوحی از زحمات بسیجیان اداره کل تقدیر کرد.

  

 

۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۲
کد خبر : ۲۲۹,۰۸۶
کلیدواژه ها: دیدار,کامران کلانی,پایگاه مقاومت بسیج,اصفهان,مدیرکل

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید