مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: مشکل اصلی اشتغال استان کم مهارتی افراد جویای کار است

در ششمین روز از هفته جهانی کارآفرینی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری از دفتر کار استارت آپ استودیو اونیکس بازدید کردند.
مشکل اصلی اشتغال استان کم مهارتی افراد جویای کار است

به گزارش روابط تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز ضمن قدردانی از تلاش های این مجموعه مشکل اصلی اشتغال استان را کم مهارتی افراد جویای کار عنوان کرد.

کلانی  با بیان این که استان اصفهان ظرفیت قابل توجهی در نیروی انسانی خلاق به ویژه در حوزه آی تی دارد، تصریح کرد: در هفته کارآفرینی  تعداد برنامه ها و وبینارهایی که در سطح استان برگزار شده با  کل کشور برابری می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با تأکید بر  استفاده از ظرفیت های موجود در فضای کار اشتراکی گفت: کسب مهارت مدیریت اقتصادی در بازار کار برای افرادی که تازه وارد بازار کار می شوند  و همچنین شبکه سازی  از نیروهای فعال و متخصص مهمترین مزیت های فضای کار اشتراکی است.

وی همچنین کارآفرینی، توسعه بخش خصوصی و شناسایی و هدایت نیروهای توانمند به مجموعه های کارآفرین را مؤثرترین راههای ایجاد اشتغال و رشد اقتصادی دانست.

در ابتدای این بازدید، مدیر عامل استارت آپ اونیکس گزارشی از فعالیت های در حال انجام  این مجموعه ارائه داد.

راه اندازی چند اپلیکیشن در زمینه های مختلفی چون سرویس خدمات ساختمان، صنایع غذایی و آموزش زبان و ایجاد زیرساخت های لازم برای پوشش بازی های آنلاین در کشور از جمله فعالیت های این مجموعه  استارت آپی بود.

  

در ادامه این دیدار مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاون امور هماهنگی اقتصادی استانداری از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کردند.

۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶
کد خبر : ۲۲۹,۰۹۶
کلیدواژه ها: کم مهارتی افراد جویای کار, اشتغال,اصفهان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید