مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم تاکید کرد: همکاری و همدلی بسیجیان قم برای توسعه اشتغال و مبارزه با اعتیاد و آسیب های اجتماعی

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم به منظور گرامیداشت هفته بسیج به همراه جمعی از معاونین و روسای ستادی با فرمانده سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام استان قم دیدار و گفتگو کردند.
همکاری و همدلی,بسیجیان,استان قم,توسعه اشتغال,مبارزه با اعتیاد,آسیب های اجتماعی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم ،در این دیدار  مصطفی کاویانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان قم گفت: این اداره کل به منظور توسعه اشتغال در مناطق محروم و مبارزه با آسیب های اجتماعی و در رأس آنها اعتیاد ، آمادگی هر گونه همکاری با نیروهای دلاور بسیجی و پاسدار  را دارد .

کاویانی تصریح کرد:  این اداره کل توانسته است به همت مدیریت اجتماعی و اداره آسیب های اجتماعی اقدامات خوبی را در جهت کنترل اعتیاد در محیط های کارگری انجام دهد.

وی با اشاره به همکاری مشترک این اداره کل و مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: در طرح آموزش مسجد محور بسیجیان دستگاههای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان با حضور در مساجد و آموزش مردم نسبت به ارتقاء سطح آگاهی آنها و توانمندسازی ایشان در جهت بالابردن میزان درآمد خانوارها اقدامات شایسته و قابل تقدیری انجام داده اند.

 همچنین در ادامه سردار شاهچراغی فرمانده سپاه علی بن ابیطالب علیه السلام استان قم ضمن قدردانی از فعالیتهای اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت: کنترل و پیشگیری از شیوع اعتیاد در جامعه و به ویژه در محیط های کاری ، گام مهمی در راستای تحکیم بنیان خانواده ها و توسعه سلامت اجتماعی در جامعه است.

وی افزود : فعال سازی مساجد و فعالیتهای محله به محله با محوریت مساجد از برنامه های سپاه پاسداران و پایگاههای مقاومت بسیج محلات است که این پایگاهها توانسته اند در مقاطع مختلف خدمات شایانی را به هم استانی ها ارائه دهند .

۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳
کد خبر : ۲۲۹,۲۳۸
کلیدواژه ها: همکاری و همدلی,بسیجیان,استان قم,توسعه اشتغال,مبارزه با اعتیاد,آسیب های اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید