مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا امشب پایان می یابد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: ساعت ۲۴ امشب آخرین مهلت ثبت نام سرپرستان خانوار برای دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا است.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام: مهلت ثبت نام دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی کرونا امشب پایان می یابد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام، شکراله شیرخانی در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان اظهار کرد: بر اساس اعلام وزارت رفاه، ۱۲۸ هزار و 928 سرپرست خانوار از استان ایلام واجد شرایط دریافت این تسهیلات هستند که تا ساعت ۲۴ امشب تنها فرصت دارند برای دریافت آن اقدام کنند.

وی افزود: افراد متقاضی می توانند  کد ملی را توسط سرپرست خانوار به شماره ۶۳۶۹ ارسال کنند تا اسم آنها در لیست پرداخت این تسهیلات قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  ایلام تصریح کرد: افراد مشمول این تسهیلات که بازپرداخت آن سه ساله و اقساط آن از یارانه کم می شود از چهارم آذرماه تا ساعت ۲۴ امشب مهلت ثبت نام دارند زیرا ممکن است پس از این تمدید نشود.

شیرخانی همچنین از پرداخت کمک بلاعوض به خانوارهای کم درآمد به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان خبر داد و گفت: تمام افرادی که بیمه تامین اجتماعی هستند، حقوق بگیران و بازنشسته ها مشمول این کمک هزینه نمی باشند.

وی همچنین به تشریح دستور کار کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان پرداخت و گفت: در نشست امروز، ۱۲ طرح تولیدی که از محل اشتغال روستایی تسهیلات دریافت کرده اند، معرفی شدند.

شیرخانی این طرح ها را شامل طرح تولید مرغداری تخم گذار، مجتمع نان پاکزاد، واحد تولیدی بتن پرهون دژ غرب، بسکویت سناز طلایی، مجتمع تفریحی کیان، طرح پرورش بوقلمون، طرح تولید شن و ماسه و اسانس گیری از گل نرگس برشمرد.

وی اظهارکرد: این طرح ها در شهرستان های مختلف استان قرار دارند.

وی در ادامه به اجرای چهار هزار و ۴۴۰ طرح از محل تسهیلات روستایی با اشتغالزایی هفت هزار و ۷۱۰ نفر اشاره کرد و گفت: همه تسهیلات اختصاص یافته از محل منابع روستایی استان جذب و ایلام در جایگاه برتر از نظر جذب و اجرا قرار گرفته است.

۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۷:۲۷
کد خبر : ۲۲۹,۳۶۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید