راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شهید فخری زاده در آذربایجان شرقی

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی از ایجاد مرکز نوآوری صنعتی شهید فخری زاده در آذربایجان شرقی خبر داد.
مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شهید فخری زاده در آذربایجان شرقی

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در آئین معرفی و تشریح ابعاد کمی و کیفی راه اندازی مرکز نوآوری تخصصی صنعتی شهید فخری زاده و بررسی طرحهای تعاونی دانش بنیان معرفی شده از سوی سازمان بسیج علمی و پزوهشی که در محل کارخانه لیفتراک سازی تبریز برگزار شد با بیان نقش راهبردی شرکتهای دانش بنیان و نوآور در توسعه فناوری های پیشرفته در حوزه صنعت اظهار کرد: قدم های خوبی در راستای توسعه مراکز نوآور در استان بر داشته شده و ما شاهد رشد و شکوفایی روز افزون شرکتهای دانش بنیان در استان آذر بایجان شرقی هستیم.

فتحی با اشاره به اینکه  توسعه  شرکتهای تعاونی دانش بنیان از برنامه های اولویت دار این اداره کل است از ایجاد مرکز نوآوری در استان خبر داد و گفت: مرکز نوآوری صنعتی بخش تعاون یکی از ایده های خوب استان است که در قالب تفاهم نامه همکاری دو جانبه فیمابین این اداره کل و سازمان بسیج علمی و پژوهشی و فناوری سپاه عاشورا ایجاد خواهد شد.

فتحی در خاتمه با یادآوری و تبیین نقش بی بدیل شهید دکتر فخری زاده دانشمند هسته ای ایران در موفقیت های بدست آمده درعرصه های ملی و بین المللی افزود: امروزشاهد حضور آگاهانه جوانان در حوزه های فناوری و نوآوری هستیم که ادامه راه بلند و افتخار آفرین دانشمند شهید فخری زاده است.

در این نشست تشکیل تعاونی های دانش بنیان معرفی شده توسط سازمان بسیج علمی و پژوهشی و راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی بررسی شد.

 

۱۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۲۹,۴۶۶
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی, حسین فتحی, راه اندازی مرکز نوآوری صنعتی شهید فخری زاده در آذربایجان شرقی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید