پازل همدلی در استان خراسان شمالی تکمیل شد

مدیر کل بهزیستی خراسان شمالی عنوان کرد: پویش ملی «پازل همدلی» طرح ابتکاری سازمان بهزیستی به منظور تهیه بسته‌های نوشت‌افزار ویژه دانش‌آموزان محروم در مهرماه آغاز شده بود به همت خیرین بزرگوار پازل همدلی در استان خراسان شمالی تکمیل شد.
پازل همدلی در استان خراسان شمالی تکمیل شد
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی، مدیرکل بهزیستی خراسان شمالی عنوان کرد: پویش ملی «پازل همدلی» طرح ابتکاری سازمان به منظور تهیه بسته‌های نوشت‌افزار ویژه دانش‌آموزان محروم برگزارشده بود در این استان اجرایی شد.
 
وی افزود: پویش ملی «پازل همدلی» طرح ابتکاری سازمان به منظور تهیه بسته‌های نوشت‌افزار ویژه دانش‌آموزان محروم در مهرماه آغاز شد.
 
قربانی افزود: این طرح در مهرماه آغاز و به هر یک از استان‌های کشور تعدادی از قطعات پازل که به شکل نقشه هر استان در  ابعاد ۳۰ در ۲۰ متر اختصاص‌یافته که هر یک از قطعات به ارزش 10 هزار تومان به نفع مددجویان بهزیستی به فروش برسانیم.
 
وی گفت: در استان خراسان شمالی تمامی قطعات اختصاص‌یافته  شده به استان  که حدود 7 هزار قطعه این پازل را ظرف مدت یک ماه به فروش رساندیم.
 
اسماعیل قربانی با اشاره به کمک و همدلی خیرین استان در به خرید تمام قطعات این پازل تصریح کرد: علاوه بر مبلغ حاصل از فروش قطعات پازل مبلغ 274 میلیون تومان نیز از خیرین سایر استان‌ها جمع‌آوری‌شده است.
 
وی در ادامه گفت: در فاز اول هزار بسته لوازم‌التحریر شامل ملزومات تحصیلی مانند" کیف، مداد، دفتر، خودکار، مداد رنگی و خط کش و... " تهیه و اهدا شد و پیش‌بینی ما برای یک ماه آینده نیز تهیه 2 هزار بسته دیگر لوازم‌التحریر می‌باشد.
۱۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۱۲
روابط عمومی تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی |
کد خبر : ۲۲۹,۵۷۲
کلیدواژه ها: پازل همدلی,بهزیستی خراسان شمالی,پویش ملی,دانش آموزان محروم,خیرین

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید