در دیدار با مدیران دستگاههای تابعه سیستان و بلوچستان عنوان شد:

خدمات مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحقق عدالت اجتماعی قابل تقدیر است

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: یکی از شعارهای محوری انقلاب اسلامی، مسئله عدالت اجتماعی است که مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توانسته حول این محور اقدامات ارزشمند و قابل تقدیری را انجام دهد.
خدمات مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحقق عدالت اجتماعی قابل تقدیر است
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار احمد شفایی در دیدار با مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سیستان و بلوچستان افزود: موضوع عدالت و رفاه اجتماعی از مهمترین محورهای نظام مقدس اسلامی ایران است و باید آحاد مردم از آن بهره مند شوند.
وی با تاکید بر اینکه نیاز است در راستای معرفی خدمات نظام به مردم بیش از گذشته تلاش شود اظهار داشت: دشمنان همواره درصدد هستند تا مردم را نسبت به انقلاب و نظام اسلامی ایران بدبین و ناامید کنند بطوریکه القا شود که نظام هیچ کاری برای مردم انجام نداده است .
فرمانده سپاه سلمان استان با اشاره به اینکه مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تحقق عدالت و رفاه اجتماعی اقدامات ارزشمند و قابل تقدیری انجام داده است، گفت: سپاه و بسیج با تمام توان و ظرفیت در کنار این مجموعه در سطح استان خواهد بود تا خدمت بی منت به مردم  سیستان و بلوچستان که از آن بعنوان هدف و مسیر مشترک یاد می شود، به نحو مطلوب تحقق یابد .
سردار شفایی همچنین با اشاره به تفاهمنامه هایی که برخی دستگاه های اجرایی وابسته به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بسیج مستضعفین داشته اند افزود: در کنار این تفاهمنامه ها، مجموعه سپاه و بسیج آماده هرگونه همکاری و هم افزایی با دستگاه های خدمات رسانی همچون مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان است.
رییس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان هم در این دیدار با بیان اینکه دستگاه های وابسته به وزارت متبوع در استان همه توان و ظرفیت خود را برای توسعه و محرومیت زدایی این خطه از کشور بکار گرفته اند بااشاره به برخی ازخدمات وزارت خانه دراستان اظهار کرد: ارائه بیش از ۱۵۰ نوع خدمت سازمان بهزیستی به جامعه هدف در سراسر استان و مشارکت بانک رفاه کارگران در احداث دو بیمارستان فوق تخصصی مجهز در شهرستان زاهدان، بخشی از خدمات این دستگاه ها به شمار می رود .
مهرداد جهاندیده افزود: اجرای طرح ایجاد و توسعه اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع مالی صندوق توسعه ملی یکی از مهمترین و بزرگترین اقداماتی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی از سال ۹۶ در حال اجراست و بانک توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید در استان که از موسسات پولی و بانکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شمار می روند در اجرای آن پیشرو هستند‌.
وی همچنین با گرامیداشت یاد و خاطره سرهنگ لطیفی جانشین فقید سپاه سلمان استان در امور اقشار و متخصصین، از همکاری سپاه سلمان و بسیج اقشار با این مجموعه دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان  تقدیر کرد.

۱۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۷:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان |
کد خبر : ۲۲۹,۶۲۰
کلیدواژه ها: عدالت اجتماعی , سردار احمد شفایی , سپاه سلمان , مهرداد جهاندیده , وزارت کار , سیستان و بلوچستان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید