۶۰ درصد دوره‌های فنی و حرفه‌ای قزوین به شکل مجازی برگزار شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: ۶۰ درصد دوره‌های مهارتی انجام شده در استان امسال به دلیل شیوع کرونا و لزوم حفظ سلامت مهارت جویان به شکل مجازی و نیمه حضوری برگزار شد.
۶۰ درصد دوره‌های فنی و حرفه‌ای قزوین به شکل مجازی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،مددی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین گفت: ۶۰ درصد دوره‌های مهارتی انجام شده در استان امسال به دلیل شیوع کرونا و لزوم حفظ سلامت مهارت جویان به شکل مجازی و نیمه حضوری برگزار شد.

محسن مددی اظهار کرد : امسال ۷۲۱ دوره مهارتی و فنی و حرفه‌ای برای متقاضیان و جویندگان مهارت در استان قزوین برگزار کردیم که ۴۳۲ دوره آن به شکل مجازی یا نیمه حضوری برگزار شد.

وی گفت: دوره‌های آموزش مهارتی مجازی یا نیمه حضوری در قالب ۱۷۹ دوره در استان قزوین برگزار شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین با اشاره به حضور ۶ هزار و ۴۱۲ نفر مهارت جو در دوره‌های آموزشی یاد شده،  اظهارکرد: ۱۲۸ هزار و ۵۰۰ نفر ساعت آموزش به مهارت آموزان در این دوره‌ها ارائه شده است.

مددی تصریح کرد: در دوره‌های نیمه حضوری آموزش‌ها با حضور کمتر از یک سوم ظرفیت دوره‌ها برگزار شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای قزوین با اشاره به دوره‌های فنی و حرفه‌ای که  امسال به شکل حضوری در استان برگزار شده است،  گفت: این دوره‌ها مختص محیط‌های کار واقعی، زندان‌ها و پادگان‌ها بوده که امکان برگزاری دوره‌های مجازی در آنها وجود نداشته است که البته در این دوره‌ها نیز ظرفیت‌ها محدود بوده و آموزش‌ها با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شده اند.

۱۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۰۲
کد خبر : ۲۲۹,۶۸۸
کلیدواژه ها: ۶۰ درصد دوره‌های فنی و حرفه‌ای قزوین, به شکل مجازی , برگزار شد

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید