مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان:

بنگاههای اقتصادی هرمزگان رعایت موارد بهداشتی را در اولویت قرار دهند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: به منظور صیانت از نیروی کار، بنگاههای اقتصادی استان، دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.
بنگاههای اقتصادی هرمزگان رعایت موارد بهداشتی را در اولویت قرار دهند


"به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، هادی ابراهیمی" در وبینار آموزشی با مسوولان خانه های بهداشت کارگری استان و روسای ادارت تعاون و کار شهرستانها که به منظور تشریح نحوه نظارت بر رعایت موارد پروتکل های بهداشتی در محیط های جامعه کار و تلاش برگزار شد، افزود:: مدیران عامل شرکتها به عنوان ناظران عالی و کارشناسان خانه های بهداشت و مسوولان ایمنی نیز به عنوان ناظر درون کارگاهی بر رعایت کردن نکات بهداشتی در محیط های کار نظارت داشته باشند.

وی اظهارکرد: در راستای اجرای صحیح دستورالعمل و رعایت شاخص های بهداشتی به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در محیط های کارگری، بازرسان کار این اداره کل نیز برای صیانت از نیروی کار انسانی، نظارت و بازرسی های خود را به صورت مستمر انجام می دهند که تاکنون 2500 بازرسی مشترک از بنگاههای استان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی انجام شده است.

در این وبینار، رییس گروه سلامت کار دانشگاه علوم پزشکی استان نحوه نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در بنگاههای اقتصادی استان را تشریح کرد.۱۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۶:۴۹
کد خبر : ۲۲۹,۸۱۴
کلیدواژه ها: صیانت از نیروی کار,دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی,خانه های بهداشت کارگری,هرمزگان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید