مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: رفع موانع و مشکلات اعتباری تعاونی ها منجر به بالندگی بخش تعاون می شود

جلسه کارگروه استانی رسیدگی به مشکلات اعتباری تعاونی ها استان گیلان به دلیل رسیدگی و رفع موانع و مشکلات اعتباری تعاونی‌ها در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.
کارگروه استانی رسیدگی به مشکلات اعتباری تعاونی های گیلان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ، عباس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان در جلسه کارگروه استانی رسیدگی به مشکلات اعتباری تعاونی ها استان گیلان با بیان اینکه رسیدگی و رفع موانع و مشکلات اعتباری تعاونی ها منجر به بالندگی بخش تعاون می شود، بر تسریع در اجرای این دستورالعمل مشترک تاکید کرد.

 وی با پیشنهاد ایجاد خط اعتباری مشخص برای تامین و پرداخت سرمایه در گردش برای تعاونی های پویا استان، اظهارکرد: عمده مشکل تعاونی هایی که می توانند در استان رویش جدید اشتغال و تحرک در بخش تعاون ایجاد کنند مشکل سرمایه در گردش است که با توجه به ایجاد خط اعتباری مشخص و تامین این نوع تسهیلات، مشکل مورد نظر تا حد زیادی تسهیل می شود.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان تسریع در تعیین تکلیف مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که مصوبات خوبی برای برخی شرکت های تعاونی استان داشت را امری ضروری و حیاتی دانست.

  وی در پایان با اشاره به طرحهای جهش تولید در بانک توسعه تعاون و برنامه ریزی برای بازدیدهای مشترک از تعاونی های مشکل دار را از دستورات مهم کارگروه استانی رسیدگی به مشکلات اعتباری تعاونی ها استان گیلان دانست.

 شایان ذکر است: این جلسه  با حضور علیزاده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان ، واسعی مدیر بانک توسعه تعاون استان، محمدی نماینده صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون و دیگر اعضا در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

 
۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون, کار و رفاه اجتماعی گیلان |
کد خبر : ۲۲۹,۸۶۴
کلیدواژه ها: مشکلات اعتباری, تعاونی,گیلان,جلسه کارگروه استانی,رفع موانع

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید