مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی:

همدلی و مشارکت تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمایی از مولفه‌های مهم جهش تولید است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: همدلی و مشارکت بین تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمایی از مهم‌ترین مولفه های جهش تولید است.
همدلی و مشارکت تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمائی از مولفه‌های مهم جهش تولید است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی،حسین فتحی در نشست تخصصی با اعضای کانون انجمن  صنفی کارگران استان با اشاره به نقش مهم و اثر بخش انجمن‌ها و تشکل‌های کارگری در انسجام بخشی و ایفای نقش کارگران در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور اظهار کرد: به دنبال هم افزایی و توسعه تعاملات بین تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری در استان هستیم.

فتحی تصریح کرد: ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات به جامعه هدف با توسعه همه جانبه تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری میسر می شود.

 وی خاطرنشان کرد: شاهد همکاری خوب کانون انجمن های صنفی کارگری و تشکل‌های کارگری و کارفرمایی استان هستیم که این نشان از همت جمعی و نقش بی‌بدیل این تشکل های صنفی در توسعه استان است که به منصه ظهور رسیده و شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش و همکاری تنگاتنگ این تشکل ها برای توسعه همه جانبه استان هستیم.

فتحی با بیان اهداف راهبردی وزارت در  توسعه  تشکل‌های کارگری و کارفرمایی خاطرنشان کرد: بی‌تردید توسعه تشکل های صنفی کارگری و کارفرمایی مسیر ما را برای ارائه خدمات بهتر به قشر سختکوش و تلاشگر کارگران و کارآفرینان فراهم می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی بر ضرورت توسعه تعاملات فیمابین تاکید کرد و اظهار کرد:  باید این اصل به عنوان یکی از عوامل مهم در فرهنگ کار و بهره وری نهادینه شود.

 

۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |
کد خبر : ۲۳۰,۰۲۴
کلیدواژه ها: مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی, جهش تولید,همدلی و مشارکت تشکل‌ها و انجمن‌های صنفی کارگری و کارفرمائی از مولفه‌های مهم جهش تولید است

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید