به منظور بررسی وضعیت آسیب دیدگان سیل؛

بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مناطق سیل زده بوشهر بازدید کرد

مشاور وزیر و بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور پیگیری دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر بررسی و رسیدگی به شرایط هموطنان آسیب دیده از سیل از شهر سیل زده وحدتیه در استان بوشهر بازید کرد.
بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مناطق سیل زده بوشهر بازدید کرد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، کریم یاوری امروز در سفر به استان بوشهر ضمن بازدید و بررسی آخرین وضعیت مناطق سیل زده استان گفت: بر حسب دستور وزیر، از مناطق سیل زده شهرستان دشتستان بازدید و نیازهای اولیه و مورد نیاز مردم آسیب دیده با همکاری مسوولان و ستاد بحران استان به طرق مختلف به ویژه کمک های مردمی تامین خواهد شد.
وی افزود: مطابق با دستور وزیر تمام معاونان، سازمان ها، صندوق ها، بانک ها و شرکت های زیر مجموعه مکلف هستند در کنار کمک های نوع دوستانه به هموطنان در مناطق سیل زده نسبت به تامین نیاز های اولیه آن ها با اولویت اقدام‌ کنند.
یاوری ادامه داد: وظیفه انسانی و اسلامی هر فردی ایجاب می کند که در این ایام به ویژه شرایط سخت اقتصادی و کرونایی با تمام‌ توان به هموطنان آسیب دیده کمک کند.
بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطرنشان کرد: بارش شدید باران در نقاط مختلف استان بوشهر موجب سیل، آب‌گرفتگی و انسداد مسیر‌ها و محور‌های مواصلاتی در برخی نقاط ازجمله وحدتیه و سعدآباد در دشتستان و بروز مشکلات متعدد برای ساکنین این مناطق شد.
بخش های مسکونی آسیب هایی از جمله آب گرفتگی را داشتند و به تاسیسات برق، راه ها و مبلمان شهری خسارت هایی وارد شده است.
یاوری در پایان تاکید کرد: جامعه کار و تولید، کارگران، کارفرمایان، تعاونگران و دیگر فعالان این حوزه در این گونه حوادث باید با اشتیاق و انگیزه به یاری هموطنان آسیب دیده بشتابند.
۱۸ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۷
کد خبر : ۲۳۰,۰۵۲
کلیدواژه ها: یاوری,بازرس ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی,مناطق سیل زده بوشهر

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید