به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای البرز ؛

مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی جم اشتهارد در استان البرز افتتاح شد

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان البرز از افتتاح مرکز آموزش فنی و حرفه ای بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی جم اشتهارد از بزرگترین شرکت های تولیدی استان در شهرک صنعتی اشتهارد در البرز خبر داد.
مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی جم اشتهارد دراستان البرز افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان البرز ، تقی غیاثی تبار در آیین افتتاح این مرکز گفت : ایجاد مراکز آموزش بین کارگاهی گام بلندی در راستای ارتقاء مهارت شاغلین صنایع و واحدهای صنعتی است که می تواند نقش بسزایی در رشد و توسعه صنعت کشور ایفا کند و کشور را به خودکفایی برساند.

غیاثی تبار ارتقاء سطح آموزش های شاغلین به عنوان اصلی ترین سرمایه بنگاه های اقتصادی، پایداری و توسعه این بنگاه ها، کیفیت بخشی محصولات و کاهش ضایعات ناشی از کار را از مهمترین مزایای ایجاد و راه اندازی مراکز جوار و بین کارگاهی عنوان نمود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز خاطرنشان کرد:  با استقرار سیستم های آموزشی و مراکز جوار کارگاهی مانند شرکت شیمی جم در استان در صنایع می توان گام موثری در جهت افزایش بهره وری و نیل به اهداف کمی و کیفی صنایع استان برداشت .

در ادامه صادق عسکری مدیرعامل شرکت پدیده شیمی جم البرز نیز ضمن تشکر و قدردانی از اهتمام مسئولان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در توانمندسازی اقشار مختلف استان و نیز ایجاد چنین مرکز مهارتی در جهت ایجاد اشتغال با آموزش های مهارتی در البرز اظهارکرد: افتتاح مرکز جوار کارگاهی این شرکت باعث ایجاد تعامل و همکاری های مشترک در افزایش توانمندی منابع انسانی شرکت ونیز توانمندی مهارتی نیروی کار استان و شهرستان خواهد شد.    

شایان ذکر است شرکت پدیده شیمی جم در سال ۱۳۹۲ باهدف تولید مواد اولیه صنایع شوینده، آرایشی و بهداشتی و با سرمایه‌گذاری مجموعه بزرگ گروه صنعتی گلرنگ در شهرک صنعتی اشتهارد شروع به کارکرده است.        

 

۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۰,۲۷۴
کلیدواژه ها: افتتاح مرکز آموزش بین کارگاهی شرکت پدیده شیمی جم اشتهارد,تقی غیاثی تبار,مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای ,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید