واگذاری ۴۷ واحد مسکونی به افراد دارای معلولیت بهزیستی در استان البرز

مدیرکل بهزیستی استان البرز از واگذاری 47 واحد مسکونی به افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی در استان خبر داد.
واگذاری ۴۷ واحد مسکونی به افراد دارای معلولیت بهزیستی در استان البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ؛اسدالله حیدری در خصوص واگذاری  مسکن به مددجویان معلول گفت: ۴۷ واحد مسکونی به مناسبت روزجهانی افراد دارای معلولیت تحویل مددجویان معلول بهزیستی این استان شده است.

وی ادامه داد : نهضت مسکن مددجویان بهزیستی استان البرز از سال ۸۶ تاکنون با پیش بینی ساخت پنج هزار و ۵۹۹  واحدمسکونی آغاز شده که تاکنون تعداد سه هزار و ۴۵۷  خانوار مددجو صاحب خانه شده اند و ساخت ۲ هزار و ۱۴۲ واحد دیگر نیر در حال انجام است.

مدیرکل بهزیستی البرز ادامه داد: در حوزه مسکن برای خانواده‌های ۲ معلول به بالا در حوزه شهری مبلغ ۱۴۰ میلیون تومان و در حوزه روستایی مبلغ ۸۵ میلیون تومان بلاعوض با مشارکت بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام، سازمان بهزیستی کشور و بنیاد مسکن پرداخت می‌شود.

حیدری اضافه کرد : همچنین دیگر خانوارهای تحت پوشش از مبلغ ۱۰ میلیون تومان کمک بلاعوض برخوردار خواهند بود که در پروژه تامین مسکن محرومین که از طرف سازمان برنامه و بودجه آغاز شده مبلغ ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و حساب ۱۰۰ امام خمینی واریز می‌شود.

شایان ذکر است:  ۴۷ واحد مسکونی در روستای نجم آباد شهرستان نظر آباد در استان البرز طی مراسمی افتتاح و به افراد دارای معلولیت واگذار شد.

۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۰,۲۷۸
کلیدواژه ها: واگذاری ۴۷ واحد مسکونی به افراد دارای معلولیت بهزیستی در استان البرز,اسدالله حیدری,مدیرکل بهزیستی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید