مرکز نوآوری بخش تعاون در استان یزد راه اندازی می شود

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امروزه مشاغل نوبنیاد در بستر فضای مجازی رشد قابل توجهی یافته است و تولید فن‌آوری و محصولات شرکت های تعاونی منطبق بر سلیقه بازار وتجاری سازی آنها می تواند در دستور کار این تفاهم نامه قرار گیرد.
مرکز نوآوری بخش تعاون در استان یزد راه اندازی می شود

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و تعاونی شتابنده نوآوری پیشگامان کویر در ایجاد و بهره برداری از مرکز نوآوری بخش تعاون امضاء شد.

عماد تشکری در رابطه با این خبر افزود: این تفاهم نامه با هدف ایجاد زمینه مناسب برای بروز خلاقیت و فراهم کردن بستر رشد و پرورش ایده‌های نو و ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی، اشتغال و تجاری‌سازی محصولات تعاونی های نوبنیاد، پژوهشگران، محققان و دانشجویان در بخش تعاون منعقد شده است.

وی کمک به شکل‌گیری و حیات شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان و خلاق را از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و افزود: با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل دچار آسیب شدند. امروزه مشاغل نوبنیاد در بستر فضای مجازی رشد قابل توجهی یافته است و تولید فن‌آوری و محصولات شرکت های تعاونی منطبق بر سلیقه بازار وتجاری سازی آنها می تواند در دستور کار این تفاهم نامه قرار گیرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ایجاد ارتباط بین دانشگاه، صنعت، تعاون و تأمین سرمایه‌های مادی و معنوی مورد نیاز طرحهای نوین را از اهدافی برشمرد که این اداره کل در تفاهم نامه دنبال می کند.

تشکری ادامه داد: تسهیل ارتباط و تعامل واحدهای تعاونی فعال با صاحبان ایده های خلاقانه واستارتاپ ها می تواند در رشد مشاغل نوین در حوزه تعاون مثمر ثمر باشد.

وی راه اندازی و استقرار اندیشکده تعاون، ایجاد کلینیک های مشاوره کسب و کار تعاونی را نیاز امروز جویندگان کار دانست.


۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۸
کد خبر : ۲۳۰,۴۳۲
کلیدواژه ها: تفاهم نامه, عمادتشکری, مراکز نوآوری, شرکت های تعاونی, مراکز دانش بنیان

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید