تفاهم نامه همکاری مشترک قوه قضاییه و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاونی ها در استان قزوین عملیاتی شد

مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان قزوین از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک قوه قضاییه با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به منظور کمک به عملکرد مطلوب تعاونی های قوه قضاییه در استان قزوین خبر داد.
تفاهم نامه همکاری مشترک قوه قضائیه و  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاونی ها در استان قزوین عملیاتی شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین رضا گروسی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک قوه قضائیه با وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی در حوزه تعاونی ها در اجرای سیاست‌های کلی ابلاغی اصل ۴۴ قانون اساسی و قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران به منظور کمک به عملکرد مطلوب تعاونی‌های خبر داد و افزود: از جمله اهداف مهم این تفاهم نامه ساماندهی و توسعه تعاونی های کارکنان قوه قضاییه و نیز همکاری با قوه قضاییه ای ایجاد شعبات تخصصی رسیدگی به مشکلات حقوقی و کیفری برای تمامی تعاونی ها ،برنامه ریزی برای ایجاد شورای حل اختلاف ویژه تعاونی‌های قوه قضاییه در سطح کشور است.

 رضا گروسی  تصریح کرد : از اهداف  مهم کمیته مشترک استانی  ساماندهی و فعال‌سازی تعاونی‌های استانی قوه قضائیه، توانمندسازی تعاونی‌ها ،ایجاد بستر مناسب برای افزایش و ارتقاء خدمات به اعضا یا سهامداران با استفاده از ظرفیت‌های قانونی تعاونی هاست .

رضا گروسی مدیر کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی استان قزوین نیز در این جلسه ،تعداد تعاونی های فعال استان قزوین را 823 تعاونی فعال اعلام کرد و گفت:از تعداد 17827 واحد مسکن مهر استان قزوین 17 هزار و 571  واحد تحویل اعضاء تعاونی شد.

وی  بیان کرد : باید با همکاری و همراهی دستگاه قضایی برای چالش ها و آسیب های تعاونی های غیر فعال گام های بسیار مهمی برداریم .

۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۶:۰۱
کد خبر : ۲۳۰,۴۳۹
کلیدواژه ها: رضا گروسی,مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین,تعاونی, قوه قضاییه

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید