سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز : رشادت های کادر درمان تامین اجتماعی در مقابله با ویروس کرونا قابل تقدیر است

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز در دیدار با کادر درمان بیمارستان تامین اجتماعی البرز گفت: رشادت های کادر درمان در استان البرز در مقابله با ویروس کرونا قابل تقدیر است.
رشادت های کادر درمان تامین اجتماعی در البرز در مقابله با ویروس کرونا قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه احتماعی استان البرز ؛ ابوالحسن قورچیان با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی البرز در کرج وتقدیر از رشادت های کادر درمان کرونا در این بیمارستان  اظهار کرد : کادر درمان از زمان شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور در خط مقدم مقابله با این ویروس جانانه ایستادگی کردند و تا به امروز با رشادت ها و ایثار خود تا پای جان شیرین خود پیش رفتند .

وی در این بازدید گفت: مبارزه کادر درمان در مقابله با ویروس کرونا چیزی از زمان جنگ هشت سال دفاع مقدس کم ندارد و چه بسا سخت تر است ، زیرا در زمان جنگ رزمندگان برای استراحت به مرخصی میرفتند اما شما عزیزان حدود یک سال است بی وقفه مشغول مبارزه با این بیماری هستید.

سرپرست اداره کل تامین اجتماعی استان البرز خاطرنشان کرد : زبان ما  از تقدیر و تشکر از شما عزیزان  قاصر است زیرا  با آگاهی و سعی و تلاش شبانه روزی توانسته اید مرگ و میر ناشی از این بیماری منحوس  در استان را به حداقل برسانید.

در این دیدار که مسئولین اداره درمان تامین اجتماعی و مدیر بانک رفاه استان البرز ؛سرپرست اداره کل تامین اجتماعی البرز را همراهی کردند ، مسئولین تامین اجتماعی از ایثارگری ها و فداکاری های دلسوزانه پزشکان، پرستاران، بهیاران، کمک بهیاران، پیراپزشکان، همکاران سخت کوش خدمات و کلیه مسئولین علی الخصوص دکتر چوبساز مدیرعامل این مجموعه و پرسنل بیمارستان البرز در مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران با اهداء شاخه گل تقدیر و تشکر کردند.

۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۵:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۰,۴۵۱
کلیدواژه ها: تقدیر از کادر درمان بیمارستان تامین اجتماعی البرز,ابوالحسن قورچیان,سرپرست اداره کل تامین اجتماعی,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید