اجرای طرح هر کارگزار یک روابط‌عمومی برای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر البرز

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان البرز از اجرا وابلاغ طرح هر کارگزار یک روابط عمومی را با محوریت فعالیت کارگزاران در حوزه تبلیغات و بازاریابی در این صندوق در البرز خبرداد.
اجرای طرح هر کارگزار یک روابط‌عمومی برای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر البرز

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی استان البرز ؛ هادی بشیری با اشاره به نقش روابط عمومی در سازمان گفت : روابط عمومی به عنوان پل ارتباطی صندوق با ذی نفعان آن نقش بسزایی در اطلاع رسانی و ارائه خدمات مطلوب ایفا می کند.

وی ادامه داد : کارگزاران‌ صندوق به عنوان بازوان اجرایی‌ این مجموعه ، بیشترین تعامل را با ذی نفعان صندوق بیمه دارند و باید علاوه بر ارایه خدمات به مخاطبین، یک تصویر مطلوب از صندوق در ذهن آنها ایجاد کنند.

بشیری اظهارکرد: در استان البرز برای ایجاد وحدت رویه و یکسان سازی نحوه فعالیت کارگزاران طرح هر کارگزار یک روابط‌عمومی اجرا می‌شود که در این‌طرح محوریت فعالیت کارگزاران در حوزه تبلیغات و بازاریابی مشخص می شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در استان البرز با اشاره به شرایط حاکم بر جامعه به لحاظ شیوع ویروس کرونا گفت : در این طرح استفاده از بسترهای ارتباطی غیرحضوری، شبکه های اجتماعی و فضای مجازی امن تأکید شده است.

وی خاطرنشان کرد: در استان البرز 20 کارگزاری وظیفه ارائه خدمات بیمه اجتماعی شامل بازنشستگی، کارافتادگی و مستمری بازماندگان را برای کشاورزان، روستائیان و عشایر، زنان خانه دار روستایی و عشایری، ساکنین شهر های زیر 20 هزار نفر جمعیت، شاغلین فصلی، رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری،شاغلین مشاغل خانگی، قالیبافان و مشاغل مرتبط با آن، شاغلین صنایع دستی و هنرهای سنتی، اعضای نظام مهندسی کشاورزی و نظام دامپزشکی وغیره را برعهده دارند.

۲۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۸
اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۰,۴۸۰
کلیدواژه ها: اجرای طرح هر کارگزار یک روابط‌عمومی,صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر,استان البرز

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید