سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

ظرفیت های فضای مجازی به کمک کارآفرینان و رونق تولید آمده است

به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا حضور افراد در مکان های خرید با استرس همراه است و برای جلوگیری از اشاعه آن باید افرادجامعه حداقل حضور را در فضاهای فیزیکی داشته باشند، از طرفی فضای مجازی دارای پتانسیل و ظرفیت فراوانی است که می توان از آن در جهت رونق و جهش تولید استفاده کرد.
ظرفیت های فضای مجازی به کمک کارآفرینان و رونق تولید آمده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، با حضور عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان درگاه فروش هلدینگ ایرانیان مال شروع به کار کرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تغییر و تحولاتی که در کسب و کارها رخ داده است گفت: شاید یکی از مزیت های ویروس کرونا استفاده درست از فضای مجازی برای رونق بخشی به کسب وکارها باشد. بسیاری از فروشگاه ها برای ادامه حیات خود به فکر چاره افتادند و فعالیت خود را در فضای مجازی گسترش داده و خدمات را از این طریق به مشتریان ارائه نمودند.
وی اضافه کرد: به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا حضور افراد در مکان های خرید با استرس همراه است و برای جلوگیری از اشاعه آن باید افرادجامعه حداقل حضور را در فضاهای فیزیکی داشته باشند، از طرفی فضای مجازی دارای پتانسیل و ظرفیت فراوانی است که می توان از آن در جهت رونق و جهش تولید استفاده کرد.
تشکری خاطرنشان کرد: فروشگاه های اینترنتی می تواند دست واسطه ها و دلال ها را کوتاه کنند و از این طریق علاوه بر این که تولیدکنندگان واقعی محصولات خود را به فروش می رسانند منافع بیشری از فروش به دست آنها می رسد و همین طور مصرف کنندگان نیز می توانند محصولات را با قیمت کمتری خریداری کنند.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه امروز اقتصاد دنیا به سمت روش های استارتاپی برای توسعه سوق پیدا کرده است تاکید کرد: فضای مجازی بیش از گذشته رونق گرفته و مردم بسیاری از نیازهای خود را از طریق فروشگاه های مجازی تهیه می کنند.
وی با اشاره به جوان بودن جامعه ایرانی و استفاده گسترده از فضای مجازی در بین هموطنان خاطرنشان کرد: یکی از راه هایی که می توان محصولات مشاغل خانگی، صنایع دستی، واحدهای تولیدی کوچک را با کمترین هزینه ای به دست مصرف کننده رساند فضای مجازی است. امروزه بسیاری از کاسبان حاضر هستند از طریق فضای مجازی اجناس خود را به فروش بگذارند از این رو با ورود افراد به بازاریابی شاهد فروش بیشتر و به تبع آن رونق تولید هستیم.
تشکری تاکید کرد: فضای مجازی می تواند فرصت های شغلی مناسبی را برای فارغ التحصیلان دانشگاهی به وجود آورد و کسب و کارهای نوین در آینده نزدیک جای بسیاری از شغل های سنتی را می گیرند.

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۱۶
کد خبر : ۲۳۰,۵۰۸
کلیدواژه ها: عمادتشکری, هلدینگ ایرانیان مال, فضای مجازی, کرونا, تعاون، کار یزد, فروشگاه اینترنتی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید