فعالیت 16 مرکز مشاوره خدمات کارآفرینی و مراکز شتابدهنده در هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در راستای تحقق اهداف سیاست های حوزه کارآفرینی، 16 مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و مراکز شتابدهنده در استان فعالیت دارند.
فعالیت 16 مرکز مشاوره خدمات کارآفرینی و مراکز شتابدهنده در هرمزگان

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ورفاه اجتماعی هرمزگان، " هادی ابراهیمی"با بیان اینکه یکی از دغدغه های جامعه مشکل بیکاری است که با ایجاد چنین مراکزی تا حدودی این موضوع رفع خواهد شد، افزود: این مراکز با هدف ارائه مشاوره های تخصصی به صاحبان ایده های نوآورانه، هدایت صاحبان سرمایه و ایده در چارچوب طرح های نوآورانه و بازارپذیر و ارائه مشاوره های تخصصی به کارآفرینان با رویکرد افزایش رقابت پذیری در بازار راه اندازی شده است.

وی اظهارکرد: کارآفرینی از محورهای اصلی رشد و توسعه است و باید دیدگاه نسل امروز را نسبت به کار تغییر داد و برنامه ای در پیش گرفت که نسل های آینده به موضوع کارآفرینی اهمیت دهند که این امر نیازمند ترویج و تعاریف درست فرهنگ کارآفرینی است.

ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی به متقاضیان طرحهای سرمایه گذاری مبتنی بر نوآوری و فناوری های جدید در عرصه مزیتهای نسبی و رقابتی، هدایت صاحبان سرمایه و تخصص در چارچوب طرح های کسب و کار نوآورمحور بازارپذیر، ارائه مشاوره به متقاضیان در خصوص تامین مالی و حقوقی طرحهای نوآورمحور، ارزیابی فنی- اقتصادی طرحهای نوآورمحور متقاضیان و تعیین مدت و نرخ بازگشت سرمایه از عمده فعالیت مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی است.

ارائه خدمات مشاوره ای در مدل های تولید، خدمات، فرآیند و برنامه های کسب وکار با هسته نوآوری، کمک به جذب فناوری، تکنولوژی مدرن و دانش فنی بنگاه های اقتصادی استان، ارائه هر گونه خدمات قانونی، حقوقی، مدیریتی و برنامه ریزی به کارآفرینان، تلاش مداوم در جهت کشف و بهره برداری از ظرفیت های کارآفرینی استان مبتنی بر نوآوری و فناوریهای جدید از دیگر فعالیت مراکز مشاوره اطلاع رسانی و کارآفرینی است.

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۷
کد خبر : ۲۳۰,۵۳۹
کلیدواژه ها: مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و شتابدهنده,ارائه مشاوره های تخصصی به صاحبان ایده های نوآورانه,اهمیت نسل های آینده به موضوع کارآفرینی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید