رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری البرز تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان قرار می گیرند

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایر استان البرز از برخورداری رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری البرز از بیمه اجتماعی این صندوق در استان خبر داد.
رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری البرز تحت پوشش بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان قرار می گیرند

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز ؛ مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان وعشایر استان البرز از برخورداری رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری البرز از بیمه اجتماعی این صندوق در استان خبر داد.

 هادی بشیری ضمن گرامیداشت روز ملی حمل و نقل، گفت : ‏ بخش حمل و نقل با ایجاد توسعه اقتصادی نقش مؤثری در توسعه کشور دارد از این رو باید به تأمین اجتماعی شاغلین این بخش توجه ویژه‌ای کرد.

وی گفت : رانندگان حمل بار و مسافر برون شهری با کمک ۷۰ درصدی دولت در پرداخت حق بیمه می توانند بیمه اجتماعی می‌شوند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان البرز با اشاره به نقش حمل و نقل در توسعه اقتصادی اظهارکرد : ‏امروزه  بخش حمل و نقل از جمله بخش ‏های زیربنایی اقتصاد کشور است و بر  فرایند توسعه اقتصادی تأثیرگذار است.

وی افزود: گستردگی فعالیت ها و همچنین تحولات سریع فن آوری  در این بخش باعث شده که از حمل و نقل به عنوان  «نیروی محرکه توسعه» یاد کرد  و کارآمدی و توانمندی آن ، زمینه ساز توسعه همه جانبه کشور خواهد بود.

بشیری گفت : این بخش در حالی که در توسعه کشور نقش مهمی ایفاد می‌کند ولی برای شاغلین آن مخاطراتی متعددی را به همراه دارد بنابراین داشتن تأمین اجتماعی می تواند آرامش و امنیت خاطر شاغلین در بخش حمل و نقل را فراهم کند.

وی اضافه کرد : رانندگان حمل بار و مسافربرون شهری که در بخش حمل و نقل مشغول به کار هستند در صورتی که در روستا، مناطق عشایری و یا شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر سکونت داشته باشند می توانند با عضویت در صندوق از مزایای بیمه اجتماعی شامل بازنشستگی، کارافتادگی ومستمری بازماندگان بهره مند شوند.

مدیر صندوق در استان البرز عنوان کرد : حق بیمه این دسته از رانندگان با پرداخت ۷۰ درصدی یارانه دولت ماهیانه ۷۰ هزار تومان است و رانندگان می توانند با مراجعه به کارگزاری‌ های صندوق در سطح استان بیمه اجتماعی شوند.

۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۶:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان البرز |
کد خبر : ۲۳۰,۶۲۶
کلیدواژه ها: رانندگان حمل بار و مسافر بین شهری البرز,بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان,هادی بشیری,مدیر صندوق بیمه اجتماعی

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید